COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Nie, nie wyrażam zgody
  ASSMANN Group    | 

NOWE PRODUKTY

Szafa serwerowa stojąca 19" 42U rack 800x1000, drzwi przód perforacja, czarny, 1000kg
Szafka ścienna serii Dynamic Basic – 600 x 450 mm (szer. x gł.)
Szafka ścienna serii Dynamic Basic – 600 x 450 mm (szer. x gł.)
Szafka ścienna serii Dynamic Basic – 600 x 450 mm (szer. x gł.)
Boîtier mural de série Dynamic Basic -600 x 450 mm (lxp)
Szafka ścienna serii Dynamic Basic – 600 x 450 mm (szer. x gł.)
Szafka ścienna serii Dynamic Basic – 600 x 600 mm (szer. x gł.)
Szafka ścienna serii Dynamic Basic – 600 x 450 mm (szer. x gł.)
Rozdzielacz Micro Spline FTTH do złączy 2 x SC SX / 2 x LC DX
Kabel U/UTP kat.5e PVC Eca AWG 24/1 305m szary
wtyk RJ45 (8P8C) kat.5e STP uniwersalny 100 szt.
Kabel światłowodowy 8 wł. SM 9/125 OS2 1500N LS0H Dca żółty
Kabel światłowodowy  4 wł. SM 9/125 OS2 1500N LS0H Dca żółty
Elastyczne prowadzenie kabli z regulowaną długością
Rozgałęźnik Ultra Slim HDMI, 1 x 2, 4K / 60 Hz
11-portowa stacja dokująca USB-C™ z obudową SSD (M.2)
Uniwersalny podwójny uchwyt na monitory ze sprężyną gazową i zamocowaniem zaciskowym
Uniwersalny podwójny stojak na monitory
Przełącznik matrycowy HDMI® 4K / 60 Hz (4x2) z funkcją Audio-Extraktor
Rozdzielacz HDMI®, 1 x 2, 4K / 60 Hz z downscalerem
Karta SATA III RAID PCI Express Add-On 2.5" HDD / SSD, 2 porty
Stacja dokująca USB-C™ 10-w-1 z klawiaturą
Uniwersalny podwójny uchwyt kolumnowy na monitory
Karta M.2 NGFF / NVMe SSD PCI Express 3.0 (x4) Add-On
Rama stołu z elektryczną regulacją wysokości, konstrukcja kątowa 120°
Podwójny czytnik kart hub USB-C™ / USB 3.0, OTG
Gniazdo zabezpieczające do montażu podtynkowego z 1x USB Type-C™, 1x USB A
Uniwersalny podwójny uchwyt na monitor z zamocowaniem zaciskowym
1 x gniazdo ładowania dla smartfonów/tabletów z 2 x USB A, 1 x USB Type-C™, 3100 mA, UP
Rozdzielacz HDMI®, 1 x 8, 4K / 60 Hz z downscalerem
Uniwersalna stacja dokująca USB-C™, 8-portowa
Rozgałęźnik Ultra Slim HDMI®, 1 x 4, 4K / 60 Hz
Elastyczny przewód kablowy z rzepem mocującym
USB-C™ – kabel HDMI® wideo adapter, UHD 4K / 30 Hz
Rozdzielacz HDMI®, 1 x 4, 4K / 60 Hz z downscalerem
Karta PCIe, USB Typu C™ + USB-A
Uniwersalny pojedynczy uchwyt na monitor z zamocowaniem zaciskowym
Iniektor PoE+, 802.3at, 30 watów
Kabel adapterowy DisplayPort
Kabel przyłączeniowy USB Type-C™, Gen2, Type-C™ 90° do A
Dwukierunkowy Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC
Karta sieciowa Gigabit Ethernet PCI Express
Przewód przyłączeniowy drukarki
Kabel SFP + 10G 3m DAC
Czujnik ruchu .smart home
Adapter ochrony przepięciowej
Plug&View OptiVision Pro
Gniazdo wtykowe sterowane głosem, 2-pak
Przemysłowy konwerter mediów PoE Gigabit PSE, RJ45, SFP
Kabel SFP + 10G 0,5m DAC
Kabel AOC SFP+ 10G 1 m
Kabel przyłączeniowy USB Type-C™, Type-C™ – mikro B
Adaptery DVI
Sygnał alarmowy .smart home przeznaczony do strefy wewnętrznej
Światłowodowy kabel krosowy, E2000 (8° APC) na E2000 (8° APC), jednomodowy
mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km
Rozgałęźnik 4K HDMI, 1x4
Kabel przyłączeniowy do monitora VGA
Kabel wspornika USB 3.0
Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, LC / ST
Sygnał alarmowy .smart home przeznaczony do strefy zewnętrznej
ROZWIĄZANIA
zapoznaj się naszymi kompletnymi rozwiązaniami

  PRZEJDŹ DO ROZWIĄZAŃ

Bądź na bieżąco.
Otrzymuj wiadomości od DIGITUS by ASSMANN

  DO FORMULARZA NEWSLETTER

HIGHLIGHTS - nasze rekomendacje

Szafa serwerowa serii Dynamic Basic – 600 x 1000 mm (szer. x gł.)
Przemysłowy gigabitowy przełącznik 8-portowy
Konsola modułowa z monitorem TFT o przekątnej 19″ (48,3 cm), 16-portowym przełącznikiem KVM Cat. 5 & touchpadem, klawiatura francuska
Czujnik ruchu .smart home
Wall Mounting Cabinets with Double Wall Structure - IP55 - Outdoor - 600x450 mm (WxD)
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, LC / LC
Plug&View OptiPan
Kabel połączeniowy CAT 6 U/UTP - LSZH
Wtyczka modułowa Hirose TM31 do kabli okrągłych, CAT 6A
Cokół do szaf serwerowych serii Unique – 600 x 1000 mm (szer. x gł.)
Kabel krosowy CAT 6A S/FTP
Przełącznik 24-portowy Gigabit
Uchwyt do montażu ściany wideo
Przemysłowy gigabitowy przełącznik 4 portów z 2 x SFP uplink
Kabel przyłączeniowy HDMI High Speed z Ethernetem
Przełącznik PoE 5-portowy
Łącznik wtykowy SC / SC, jednomodowy
Światłowodowy kabel krosowy Multimode OM 3, LC / ST
SFP+ Modul, 10Gbps, Singlemode, 40km, with DDM Function
8-Portowy 10-calowy przełącznik Gigabit
Odbiornik do zestawu bezprzewodowego rozdzielacza / regeneratora HDMI® o zasięgu 100 m
Kabel przyłączeniowy HDMI High Speed, ze wzmacniaczem
Podstawa biurka stojąco-siedzącego o regulowanej elektrycznie wysokości, kąt 90° kształt kątowy (kształt litery L)
Wtyczka modułowa do kabli płaskich
Wzmacniacz sygnału 4K HDMI
Mobilne stanowisko pracy z indywidualną regulacją wysokości
Wielofunkcyjny uchwyt do minikomputerów biurkowych
Kabel krosowy CAT 5e U/UTP
Szafka ścienna serii Unique – 600 x 450 mm (szer. x gł.)
Gniazdo wtykowe sterowane głosowo
Słuchawki multimedialne stereo z mikrofonem DIGITUS
Uniwersalny uchwyt ścienny do monitora LED/LCD
Kabel SFP + 10G 10m DAC
CD/DVD/Blu-ray Driver Cleaner
Wieloportowy adapter DisplayPort 4K z USB Type-C™, 3 porty
colored pigtails, LC/UPC Simplex, OM5, LSZH
Adapter USB Type-C™, Type-C™ – micro B
Wysuwana półka do szaf 483 mm (19")
Antena prętowa bezprzewodowa LAN
Kabel instalacyjny ze skrętką 2-żyłową CAT 5e SF-UTP
Kabel przyłączeniowy USB 2.0
Kabel przedłużający USB Type-C™ gen. 2, Type-C™ do C
Kabel przyłączeniowy USB Type-C™, 10-pak
Klawiatura odpowiednia do konsoli DIGITUS TFT, układ włoski
Sygnał alarmowy .smart home przeznaczony do strefy zewnętrznej
Wieloportowy adapter HDMI USB Type-C™, 3 porty
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, LC / LC
Obudowa zewnętrznego HDD DIGITUS 3.5, SATA  na USB 3.0
Kabel przyłączeniowy USB Type-C, typ C do A
Uniwersalny uchwyt ścienny do monitorów do 81cm (32 cali)
Gniazdo zabezpieczające do montażu podtynkowego z 1x USB Type-C™, 1x USB A
Gniazdo wtykowe sterowane głosem, 2-pak
Wtyczka ednet.power Smart do zastosowań na zewnątrz
Ergonomiczna nakładka na biurko
Kabel krosowy CAT 6 S/FTP
Konwerter HDMI na VGA
Kabel przyłączeniowy USB Type-C™, Type-C™ – mikro B
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, LC / LC
1 x gniazdo ładowania dla smartfonów/tabletów z 2 x USB A, 1 x USB Type-C™, 3100 mA, UP
Gigabit Media Converter, RJ45 / SC
Kabel krosowy do zastosowań zewnętrznych CAT 6 S/FTP, PE
Zestaw przedłużacza sygnału wideo 4K HDMI, HDBaseT™, 4K/30 Hz, 70 m
Przełącznik 4K HDMI, 5x1
Installation Cable Indoor/Outdoor A/I-DQ (ZN) BH 50/125µ OM3, 24 fibers, CPR Dca, LSZH
Cokół do szaf sieciowych i serwerowych serii Unique & Dynamic Basic – 800 x 1200 mm (szer. x gł.)
Światłowodowy kabel krosowy, E2000 (8° APC) na LC (UPC), jednomodowy
4-portowy hub USB Type-C™ (USB 3.0) + PD
USB-C™ – kabel HDMI® wideo adapter, UHD 4K / 30 Hz
Ultra Slim uchwyt ścienny do telewizora, 70"
Adapter SATA do IDE
Wieloportowa podróżna stacja dokująca USB Type-C™, 6 portów
Przełącznik VGA 2 PC, 1 Monitor




DIGITUS® - Twoja marka dla zrównoważonej technologii
Szukasz produktów wysokiej jakości, które można w sprytny sposób ze sobą łączyć? DIGITUS® oferuje Państwu szeroki wachlarz wyznaczających trendy technologii, z najlepszym stosunkiem jakości do ceny, dostępnych bezpośrednio w naszym sklepie. Od ponad 25 lat, ASSMANN oferuje doskonały asortyment produktów z zakresu technologii sieciowych, informatycznych i budowlanych, jak również zaawansowane rozwiązania biurowe i AV. Dzięki naszemu nowoczesnemu centrum logistycznemu możemy szybko i wygodnie dostarczyć wybrane produkty bezpośrednio pod wskazany adres - na całym świecie.

Szeroka oferta kompatybilnych ze sobą produktów
DIGITUS® to starannie wyselekcjonowane portfolio produktów, które są ze sobą kompatybilne. Wszystkie informacje oraz szczegóły techniczne opisujące nasze produkty pozwolą Państwu dokonać właściwego wyboru.

Szafy sieciowe i serwerowe
Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo rozwiązanie wolnostojące czy naścienne - DIGITUS® oferuje szeroką gamę stabilnych szaf sieciowych i serwerowych, w różnych rozmiarach wraz z pełną gamą niezbędnych akcesoriów tak, by mogli Państwo wdrożyć technologię sieciową dopasowaną do indywidualnych wymagań.

Technologia sieci miedzianych
Okablowanie miedziane jest technologią stosowaną do łączenia stacji roboczych z siecią komunikacyjną. Zastosowanie komponentów miedzianych w poziomej sekcji okablowania oferuje również korzyści wynikające z możliwości Power-over-Ethernet (PoE). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi komponentami okablowania i odpowiednimi akcesoriami dla Twojej infrastruktury sieciowej.

Technologia sieci światłowodowej
Pionowe okablowanie światłowodowe jest domyślnie najlepszym sposobem na połączenie serwerów i innego sprzętu informatycznego w celu stworzenia szkieletu sieci. Technologia światłowodowa jest szeroko stosowana w sytuacji, gdy wymagana jest transmisja na duże odległości, z większą przepustowością (prędkością transmisji danych). W celu uzyskania optymalnego rozwiązania, należy połączyć kable instalacyjne DIGITUS® z naszymi patch panelami światłowodowymi i miedzianymi przy wykorzystaniu pełnej gamy kabli krosowych.
Aktywne komponenty sieciowe
W naszym sklepie znajdą Państwo przełączniki, konwertery, karty, adaptery i wiele innych elementów do aktywnego okablowania. DIGITUS® oferuje odpowiednie akcesoria do rozbudowy technologii Power-over-Ethernet, takie jak splittery PoE, zasilacze PoE i przedłużacze PoE.

Kable i adaptery
DIGITUS® posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów do zastosowań wideo, audio i USB, do zasilania i podłączania różnego typu urządzeń. Na szczególną uwagę zasługuje rodzina produktów USB typu C™. Dla interfejsu przyszłości oferujemy kable ładowania, kable i adaptery do transmisji danych, jak również stacje dokujące z maksymalnie 12 różnymi portami.

Rozwiązania Audio/Wideo
W naszym sklepie internetowym DIGITUS® można znaleźć przedłużacze, konwertery, rozdzielacze, przełączniki oraz inne rozwiązania audio-video. Nasze extendery umożliwiają transmisję sygnału za pomocą wielu technologii, takich jak HDBaseT, IP, włókna światłowodowe, a także z wykorzystaniem sieci bezprzewodowych lub okablowania LAN. Dzięki naszemu asortymentowi mogą Państwo przesyłać sygnały multimedialne o wysokiej rozdzielczości, na duże odległości i bez utraty jakości.

Ergonomia w miejscu pracy
Ergonomicznie zaprojektowane miejsce pracy jest kluczem do lepszego samopoczucia i wyższej wydajności pracowników. Dlatego DIGITUS® opracował idealne rozwiązania dla firm - dedykowane do ergonomicznego wyposażenia stanowisk pracy - od ram biurkowych o regulowanej wysokości, po praktyczne uchwyty na monitory, podnośniki monitorów i użyteczne narzędzia do zarządzania okablowaniem.  

Akcesoria komputerowe i biurowe
W sklepie DIGITUS® znajdą Państwo inteligentny sprzęt dla swoich urządzeń peryferyjnych. Obejmuje on komponenty USB i WLAN, karty IO, serwery sieciowe i serwery druku, jak również akcesoria do notebooków i dysków twardych. Bogatą ofertę uzupełniają ponadto różnego rodzaju akcesoria montażowe, urządzenia wejściowe, niszczarki dokumentów i laminatory.