Ekonomiczne okablowanie Cat.7A
z gwarancją (SYSTEM)

SPRAWDŹ TERAZ
Szafki do ładowania
Bezpieczne przechowywanie i ładowanie

SPRAWDŹ TERAZ
Światłowody DIGITUS®:
Szybkość, Wydajność, Oszczędność!

Odkryj naszą rewolucyjną
ofertę światłowodową już teraz.

SPRAWDŹ TERAZ
Profesjonalne urządzenia IT
do wideokonferencji

Stwórz profesjonalne wrażenie
dzięki rozwiązaniom DIGITUS®

Nowe produkty

Przełącznik KVM, 2x1 DP, DP Out, USB
Color clips for Patch cable - Green
Złącze światłowodowe LC/LC typu duplex, jednomodowe, moduł Keystone
Color clips for Patch cable - Blue
Color clips for Patch cable - Red
Color clips for Patch cable -Mixed (20 pcs. in each Red, Green, Blue, Yellow, Black)
Color clips for Patch cable - Black
Złącze światłowodowe LC/LC typu duplex, wielomodowy OM4, moduł Keystone
Color clips for Patch cable - Yellow
Zewnętrzny pakiet akumulatorów do modeli UPS 1,5 kVA (moduł rozszerzający)
Zewnętrzny pakiet akumulatorów dla modeli UPS 3 kVA (moduł rozszerzeń)
Listwa zasilająca SMART PDU 1U, wtyk zasilający IEC 60309 16A, gniazda 12x typ IEX
Listwa zasilająca SMART PDU 1U, wtyk zasilający IEC 60309 32A,gniazda 12x typ IEX
Desktopowy przełącznik HDMI KVM, 8 portów, pojedynczy wyświetlacz
Biurkowy skaner kodów kreskowych 2D USB
Ładowarka do pojazdów elektrycznych do domowego gniazdka elektrycznego
Koncentrator USB 3.0, 7-portowy, Industrial Line
Koncentrator USB 3.0, 4-portowy, Industrial Line
Szafa sieciowa z serii Varioflex-N – 800 x 800 mm (szer. x gł.)
Szafa sieciowa z serii Varioflex-N – 800 x 1000 mm (szer. x gł.)
Przełącznik KVM, 2 x 1 HDMI, wyjście HDMI, USB, 4K x 2K przy 60 Hz
Rama stołu z elektryczną regulacją wysokości, w kształcie litery „L” z kątem 90°, potrójny system silnikowy, 2 stopnie, kolor biały
Zestaw HDMI KVM IP Extender, Full HD
Odbiornik extendera HDMI KVM IP, Full HD
Biurkowa drukarka etykiet, termiczna, 200dpi, USB 2.0, RS-232, Ethernet
19-calowy wspornik do montażu ściennego urządzeń, 6U
Uniwersalna szafa na urządzenia, 19 cali z kółkami, 8U
Biurkowa drukarka etykiet, termiczna, 300dpi, USB 2.0, RS-232, Ethernet
10/100/1000 Base-TX to 1000 Base-FX Industrial Media Converter
8-portowy przełącznik sieciowy Gigabit Ethernet PoE, przemysłowy, zarządzany L2, 4 SFP Uplink
DIGITUS Industrial Gigabit Media Converter RJ45, SC 20 km
Przełącznik Gigabit Ethernet 8+4 L2, klasa przemysłowa, zarządzalny
Zestaw instalacyjny Fttx, zakończony fabrycznie, 4-włóknowy, wtyki LC/APC, długość 50 m
Gigabit EthernetPoE Injector, przemysłowy,
DIGITUS Industrial Gigabit Media Converter RJ45, SC 0.5km
Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet, 8+2 porty
6-gniazdkowa biurowa listwa zasilająca z 3 portami USB
24-portowy zarządzany przełącznik gigabitowy Ethernet PoE L2
Kabel przyłączeniowy DVI
Gniazdo sieciowe klasy EA CAT 6A, kompatybilne konstrukcyjnie, ekranowane, montowane w jednej płaszczyźnie z otaczającą powierzchnią
Gniazdo sieciowe klasy EA CAT 6A, kompatybilne konstrukcyjnie, ekranowane, montowane w jednej płaszczyźnie z otaczającą powierzchnią
Uchwyt do telewizora Full Motion (37–80
Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC, wtyk polowy, światłowód jednomodowy (10 sztuk)
Kabel przyłączeniowy USB 4.0 typu C
Adapter USB 4K, USB-C / złącze męskie na HDMI A / złącze żeńskie
Kabel przyłączeniowy USB 4.0 typu C
Odbiornik extendera HDMI IP, Full HD
Adapter kablowy Mini DisplayPort 8K, mini DP – HDMI typu A
Zestaw extendera HDMI IP, Full HD
Wózek do pracy zespołowej / wózek pod telewizor do prezentacji
Video Bar – system typu wszystko w jednym do wideokonferencji w 4K Mini
Video Bar – system typu wszystko w jednym do wideokonferencji w 4K Pro