Aktywne Urządzenia Sieciowe

Media Konwertery Konwertery - SFP

7 z 7 wyników
Złącze 1
Złącze 2
Zastosowanie w przemyśle
PoE Injector
Tryb nadawania
Złącze 3
Zasięg transmisji [km]
Typ pracy
Szybkość transmisji Ethernet
Brand
Industrial Gigabit Ethernet Media Converter, SFPSFP Open Slot, without SFP Module
Numer artykułu
DN-652103-1
Industrial Gigabit Ethernet PoE+ Media ConverterSFP Open Slot, without SFP Module, PSE, 802.3at
Numer artykułu
DN-652104-1
Media konwerter RJ45 10/100/1000Base-T na SFP 1000Base-SX/LX (bez modułu SFP)SFP Open Slot, without SFP Module
Numer artykułu
DN-82130
Gigabit Multimode to Singlemode Media ConverterSFP to SFP, 155Mbps, 1.25Gbps, 850nm, 1310nm (MM),SFP to SFP, 155Mbps, 1.25Gbps, 850nm to 1550nm
Numer artykułu
DN-82133
Konwerter mediów Gigabit PoE, RJ45 / SFP, PSESFP Open Slot, 802.3at, 30W, without SFP module
Numer artykułu
DN-82140
10 Gigabit Mediaconverter RJ45 / SFPsupports 1G, 2.5G, 5G and 10Gsupports 1G, 2.5G, 5G and 10G, open slot
Numer artykułu
DN-82211
10G Ethernet Mediakonverter SFP/SFP1310nm /1550nm/CWDM/DWDM
Numer artykułu
DN-82212