Technika Połączeń Światłowodowych

Kable Światłowodowe Sieciowe Kable Krosowe - OM2

14 z 14 wyników
Złącze 1
Złącze 2
Długość
Osłona
Kolor kabla
Średnica włókna
Typ kabla
Klasa włókna
Typ włókna
Brand
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy ST/ST, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 10m, pomarańczowy
Numer artykułu
DK-2511-10
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy ST/SC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 2m, pomarańczowy
Numer artykułu
DK-2512-02
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy SC/SC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 2m, pomarańczowy
Numer artykułu
DK-2522-02
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/ST, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 1m, pomarańczowy
Numer artykułu
DK-2531-01
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/ST, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 2m, pomarańczowy
Numer artykułu
DK-2531-02
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/SC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 1m, pomarańczowy
Numer artykułu
DK-2532-01
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/SC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 2m, pomarańczowy
Numer artykułu
DK-2532-02
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/SC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 3m, pomarańczowy
Numer artykułu
DK-2532-03
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/SC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 10m, pomarańczowy
Numer artykułu
DK-2532-10
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/LC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 1m, pomarańczowy
Numer artykułu
DK-2533-01
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/LC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 2m, pomarańczowy
Numer artykułu
DK-2533-02
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/LC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 3m, pomarańczowy
Numer artykułu
DK-2533-03
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/LC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 7m, pomarańczowy
Numer artykułu
DK-2533-07
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/LC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 10m, pomarańczowy
Numer artykułu
DK-2533-10