Aktywne Urządzenia Sieciowe

Technika SFP Moduły SFP

35 z 35 wyników
Tryb nadawania
Zgodność z producentem
Złącze 3
Typ połączenia
Zasięg transmisji [km]
Typ pracy
Szybkość transmisji Ethernet
Długość fali
Wsparcie DDM
Brand
1.25G Bidi SFP, SMF TX1550/RX1310 20KM 20KM Simplex LC Industrial , DDM
Numer artykułu
DN-81021
10G SFP+SR 850nm 300m LC DDM Industrial300m LC DDM Industrial
Numer artykułu
DN-81212
100Gbs QSFP28 CWDM4Optical Transceiver Module
Numer artykułu
DN-81630
100Gbs QSFP28 SR4 Optical Transceiver Module
Numer artykułu
DN-81631
SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode10km, Tx1330/Rx1270, LC Simplex Connector,
Numer artykułu
DN-81205
Moduł światłowodowy mini GBIC (SFP) Multimode, 1.2 Gb/s, LC Duplex, 850nm, 550m
Numer artykułu
DN-81000
Moduł światłowodowy mini GBIC (SFP) Multimode, HP, HP-Aruba, 1.25 Gb/s, LC Duplex, 850nm, 550m
Numer artykułu
DN-81000-01
Moduł światłowodowy mini GBIC (SFP) Singlemode, CISCO, 1.25 Gb/s, LC Duplex, 1310nm, 20km
Numer artykułu
DN-81000-02
Moduł SFP 1.25 Gbps, LC dplx MM, HP-HPE-komp.LC Duplex, multimode, 1000Base-SX, 850nm, do 550m
Numer artykułu
DN-81000-04
Moduł światłowodowy mini GBIC (SFP) Singlemode, 1.25 Gb/s, LC Duplex, 1310nm, 20km
Numer artykułu
DN-81001
Moduł światłowodowy mini GBIC (SFP) Singlemode, HP, HP-Aruba, 1.25 Gb/s, LC Duplex, 1310nm, 20km
Numer artykułu
DN-81001-01
Moduł SFP 1.25 Gbps, LC dplx SM, CISCO-komp.LC duplex, singlemode, 1310nm, do 20km
Numer artykułu
DN-81001-02
Moduł SFP 1.25 Gbps, LC dplx SMLC duplex, singlemode, 1550nm, do 80km
Numer artykułu
DN-81002
Moduł światłowodowy mini GBIC (SFP) Singlemode, 1.25 Gb/s, BiDi LC Simplex, Tx1310nm/Rx1550nm, 20km
Numer artykułu
DN-81003
Moduł SFP 1.25 Gbps, LC splx SM, BiDi, HP-komp.LC Simplex with DDM support, singlemode, do 20km
Numer artykułu
DN-81003-01
Moduł światłowodowy mini GBIC (SFP) Singlemode, 1.25 Gb/s, BiDi LC Simplex, Tx1550nm/Rx1310nm, 20km
Numer artykułu
DN-81004
Moduł SFP 1.25 Gbps, LC splx SM, BiDi, HP-komp.LC Simplex with DDM support, singlemode, do 20km
Numer artykułu
DN-81004-01
Moduł miedziany mini GBIC (SFP) 1.25 Gb/s, RJ45, 10/100/1000Base-T, 100m
Numer artykułu
DN-81005
Moduł SFP 1.25 Gbps, RJ45 miedź, HP-kompatybilne10/100/1000Base-T, do 100m
Numer artykułu
DN-81005-01
Moduł SFP 1.25 Gbps, LC dplx MM, przemysłowyLC Duplex, multimode, 850nm, do 550m
Numer artykułu
DN-81010
Moduł SFP 1.25 Gbps, LC dplx SM, przemysłowyLC duplex, singlemode, 1310nm, do 20km
Numer artykułu
DN-81011
Modul SFP 10Gb 850nm MM LC 300mLC Duplex Connector, 850nm, up to 300m
Numer artykułu
DN-81200
HP-compatible SFP+ 10G MM 850nm 300m with DDMLC connector, Power dissipation < 1W
Numer artykułu
DN-81200-01
Moduł światłowodowy mini GBIC (SFP+) Singlemode, 10 Gb/s, DDM, LC Duplex, 1310nm, 10km
Numer artykułu
DN-81201
Moduł światłowodowy mini GBIC (SFP+) Singlemode, HP, HP-Aruba, 10 Gb/s, DDM, LC Duplex, 1310nm, 10km
Numer artykułu
DN-81201-01
SFP+ 10 Gbps Module, Singlemode, 1550nm, 40kmLC Duplex Connector,
Numer artykułu
DN-81202
SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode10km, Tx1270/Rx1330, LC Simplex Connector,
Numer artykułu
DN-81204
SFP+ 10 Gbps Bi-directional Modul, Singlemode,40km, Tx1270/Rx1330, LC Simplex Connector,
Numer artykułu
DN-81206
SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode,40km, Tx1330/Rx1270, LC Simplex Connector,
Numer artykułu
DN-81207
SFP+ 10G Copper Transceiver, up to 100msupports 10G, 5G, 2.5G, 1G Base-T standard
Numer artykułu
DN-81210
1.25G Bidi SFP, SMF TX1310/RX155020KM Simplex LC Industrial
Numer artykułu
DN-81020
Industrial 10G SFP+LR 1310nm 10km LC DDM Ind.
Numer artykułu
DN-81211
Numer artykułu
DN-81250
QSFP 40 Gbps Module, Multimode, 850nm, 100mMPO Connector,
Numer artykułu
DN-81300
QSFP 40 Gbps Module, Singlemode, 1310nm, 10KmMPO Connector,
Numer artykułu
DN-81301