Aktywne Urządzenia Sieciowe

Technika SFP Kable DAC

34 z 34 wyników
Długość
Zgodność z producentem
Wsparcie DDM
Brand
100G QSFP28to QSFP28Active Optical Cable MMF 850nm 1m
Numer artykułu
DN-81621
DAC Cable SFP28 2 MDAC Cable 25 G 2m
Numer artykułu
DN-81242
DAC Cable SFP28 3 MDAC Cable 25 G 3m
Numer artykułu
DN-81243
DAC Cable SFP28 5 MDAC Cable 25 G 5m
Numer artykułu
DN-81245
Kabel Breakout DAC (Direct Attached Cable) 1x 40G na 4x 10G, 1m
Numer artykułu
DN-81321
100G QSFP28 Direct Attach CableUp to 28.3125Gbps data rate per channel 1m
Numer artykułu
DN-81601
100G QSFP28 Direct Attach CableUp to 28.3125Gbps data rate per channel 2m
Numer artykułu
DN-81602
100G QSFP28 Direct Attach CableUp to 28.3125Gbps data rate per channel 3m
Numer artykułu
DN-81603
Kabel Breakout DAC (Direct Attached Cable) 1x 40G na 4x 10G, 2m
Numer artykułu
DN-81322
Kabel Breakout DAC (Direct Attached Cable) 1x 40G na 4x 10G, 3m
Numer artykułu
DN-81323
Kabel Breakout DAC (Direct Attached Cable) 1x 40G na 4x 10G, 5m
Numer artykułu
DN-81325
SFP+ 10G DAC Cable 0.5m. AWG 30Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet,
Numer artykułu
DN-81220
SFP+ 10G DAC Cable 0.5mAWG 30, HP HPE compatible,
Numer artykułu
DN-81220-01
SFP+ 10G DAC Cable 0.5mAWG 30, HP compatible
Numer artykułu
DN-81220-02
SFP+ 10G DAC Cable 1m, AWG 30Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet,
Numer artykułu
DN-81221
SFP+ 10G DAC Cable 1mAWG 30, HP HPE compatible
Numer artykułu
DN-81221-01
SFP+ 10G DAC Cable 2m, AWG 30Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet,
Numer artykułu
DN-81222
SFP+ 10G DAC Cable 2mAWG 30, HP HPE compatible,
Numer artykułu
DN-81222-01
SFP+ 10G DAC Cable 2mAWG 30, HP compatible
Numer artykułu
DN-81222-02
SFP+ 10G DAC Cable 3m, AWG 30Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet,
Numer artykułu
DN-81223
SFP+ 10G DAC Cable 3mAWG 30, HP HPE compatible
Numer artykułu
DN-81223-01
SFP+ 10G DAC Cable 3mAWG 30, HP compatible
Numer artykułu
DN-81223-02
SFP+ 10G DAC Cable 5m, AWG 24Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet,
Numer artykułu
DN-81224
SFP+ 10G DAC Cable 5mAWG 24, HP HPE compatible
Numer artykułu
DN-81224-01
SFP+ 10G DAC Cable 5mAWG 24, HP compatible
Numer artykułu
DN-81224-02
SFP+ 10G DAC Cable 7m, AWG 24Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet,
Numer artykułu
DN-81225
SFP+ 10G DAC Cable 7mAWG 24, HP HPE compatible
Numer artykułu
DN-81225-01
SFP+ 10G DAC Cable 7mAWG 24, HP compatible
Numer artykułu
DN-81225-02
SFP+ 10G DAC Cable 10m, AWG 24Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet,
Numer artykułu
DN-81226
SFP+ 10G DAC Cable 10mAWG 24, HP compatible
Numer artykułu
DN-81226-02
QSFP+ 40G 1m DAC cableAllnet,CISCO,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet
Numer artykułu
DN-81307
QSFP+ 40G 3m DAC cableAllnet,CISCO,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet
Numer artykułu
DN-81309
DAC Cable SFP28 4 MDAC Cable 25 G 4m
Numer artykułu
DN-81244
QSFP+ 40G 5m DAC cableAllnet,CISCO,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet
Numer artykułu
DN-81310