Aktywne Urządzenia Sieciowe

Media Konwertery Konwertery - WDM

3 z 3 wyników
Złącze 1
Złącze 2
Tryb nadawania
Zasięg transmisji [km]
Typ pracy
Szybkość transmisji Ethernet
Brand
k/mediów 10/100/1000Base-T / 1000Base-LX SC Tx1310nm / Rx1550nm, SC connector, up to 20km
Numer artykułu
DN-82122
Media Converter, Singlemode, BiDi, WDMGigabit Ethernet, Tx1550nm / Rx1310nm
Numer artykułu
DN-82123
Media konwerter 100BaseTX-100BaseFX Splx SC SMTx1550nm / Rx1310nm, SC connector, up to 20km
Numer artykułu
DN-82023