ASSMANN Group    | 

NOWE PRODUKTY

Ergonomiczny stołek / pomoc do pozycji stojącej, z regulowaną wysokością za pomocą sprężyny gazowej
Adapter wideo USB Type-C na DVI
Ergonomiczna podkładka pod mysz z podpórką na nadgarstki
Bezprzewodowy wzmacniacz sygnału 300 Mbps / bezprzewodowy punkt dostępowy, 2,4 GHz + złącze USB do ładowania
Adapter DVI do modularnych konsol KVM, RJ45 na DVI
Inteligentna kamera zewnętrzna Full HD PTZ z funkcją auto tracking, podwójną diodą LED, WLAN i sterowaniem głosowym
Uniwersalna ładowarka, USB-C™, 20 W
Inteligentna kamera Full HD z dzwonkiem drzwiowym i z czujnikiem ruchu PIR, zasilanie bateryjne + sterowanie głosowe
obudowa 2,5
Inteligenta kamera zewnętrzna Full HD z diodami naświetlającymi LED, WLAN + sterowaniem głosowym
Ultracienka klawiatura, bezprzewodowa, 2,4 GHz
Inteligentna kamera wewnętrzna Full HD PT z funkcją auto tracking, WLAN i sterowaniem głosowym
Mini ładowarka USB-C™, 20 W
Ładowarka do notebooka z USB-C, 65W
Adapter HDMI do modularnych konsol KVM, RJ45 na HDMI
Przełącznik sieciowy Gigabit, 5-portowy, niezarządzalny
Konwerter wideo DP – HDMI 8K
Zestaw HDMI Extender, 4K / 60 Hz, 70 m
Kabel do transmisji danych/ładowania Lightning na USB-C – z certyfikacją MFI
Zestaw Wireless HDMI Extender, 50 m
Kabel do transmisji danych/ładowania Lightning na USB-C – z certyfikacją MFI
Zestaw HDMI KVM IP Extender
Przełącznik matrycowy HDMI 4x4, 4K / 60 Hz
Przełącznik matrycowy HDMI 4x2, 4K / 60 Hz
Zestaw Wireless HDMI KVM Extender, 200 m
Mobilna szafa do ładowania notebooków/tabletów do 14 cala
Kabel do transmisji danych / ładowania Lightning na USB A, certyfikat MFI
Mobilna desktopowa stacja ładowania do notebooków/tabletów do 14 cala
Przełącznik KVM, 4-portowy, 4K 60 Hz, 4 x DP in, 1 x DP/HDMI out
Kabel do transmisji danych / ładowania Lightning na USB A, certyfikat MFI
8-portowy przełącznik Multi-Gigabit, 2,5G, niezarządzalny
Zestaw do montażu zasilaczy awaryjnych (UPS) w 19-calowych szafach sieciowych lub serwerowych (na szynach profilowych)
Uniwersalny uchwyt ścienny do monitora, ze sprężyną gazową i ramieniem obrotowym
Uniwersalny uchwyt ścienny do monitora, ze sprężyną gazową i ramieniem obrotowym
Uniwersalny podwójny uchwyt na monitory ze sprężyną gazową i zamocowaniem zaciskowym
Uniwersalny pojedynczy uchwyt na monitor ze sprężyną gazową i zamocowaniem zaciskowym
Kabel przyłączeniowy audio-wideo typu AOC 4K z USB typu C
Adaptery wtyk i gniazdo DC z zaciskami śrubowymi 1.35*3.5/ 2.1*5.5/ 2.5*5.5
Adapter kablowy 4K HDMI – HDMI na DisplayPort
Adapter 4K HDMI na DisplayPort
USB typu C <=> dwukierunkowy kabel adapterowy DisplayPort
Podwójny designerski uchwyt na monitor z 2 x USB, sprężyną gazową i mocowaniem zaciskowym
10-calowa listwa zasilająca z profilem aluminiowym, 4 gniazda ze stykami ochronnymi
Designerski uchwyt na monitor z 2 x USB, sprężyną gazową i mocowaniem zaciskowym
Spiralny kabel do ładowania samochodów elektrycznych i PHEV – 7,5 m – typ 2 – tryb 3 – trójfazowy – 16 A – 11 KW – czarny
Kabel do ładowania pojazdów elektrycznych, Typ2-Typ2, jednofazowy 240V, 32A, 5m
Kabel do ładowania samochodów elektrycznych i PHEV – 5 m – typ 2 na typ 2 – tryb 3 – trójfazowy – 16 A – 11 KW – czarny
Bezprzewodowy przekaźnik HDMI do Click & Present Mini (DS-55319)
Zasilacz awaryjny UPS Online Rack 19
Kaseta światłowodowa Unibox do montażu ściennego, Medium
Płyta adapterowa na Unibox światłowodowy do montażu ściennego, Medium
ROZWIĄZANIA
zapoznaj się naszymi kompletnymi rozwiązaniami

  PRZEJDŹ DO ROZWIĄZAŃ

HIGHLIGHTS - nasze rekomendacje

Kabel krosowy CAT 6 S/FTP
Multimedialne słuchawki stereo
Adapter bezprzewodowy USB 150N
Uniwersalny uchwyt ścienny do monitora LED/LCD
Hub USB 2.0, 10-portowy
UPS All-in-One, 800VA/480W, LED
Kabel krosowy CAT 6 S/FTP
Kabel przyłączeniowy USB 2.0
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, OM4, SC / SC
Kabel przyłączeniowy do monitora VGA
Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, LC / LC
Gigabitowe Iniektor PoE, 802.3af
mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
System UPS OnLine, 6 kVA/ 6 kW
Kabel instalacyjny kat.6, U/UTP, Eca, AWG 23/1, LSOH, 305m, fioletowy, karton
Ergonomiczne podwyższenie monitora
Światłowodowy kabel krosowy Multimode OM 3, LC / LC
Kabel połączeniowy CAT 6 U/UTP - LSZH
Uniwersalny, samochodowy zasilacz do notebooków, 90 W
Karta sieciowa Gigabit Ethernet PCI
Organizer okablowania, zestaw 3 sztuk (S, M, L)
10-calowa listwa zasilająca z profilem aluminiowym, 4 gniazda ze stykami ochronnymi
Światłowodowy kabel krosowy Multimode OM 3, SC / SC
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, OM4, LC / LC
Kabel krosowy CAT 5e U/UTP
QSFP+ 40G 3 m DAC cable
Kabel przyłączeniowy DVI
Przenośny stojak na notebooka
Szafa sieciowa wisząca 19
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, OM4, LC / LC
Szafa sieciowa wisząca 10
Adapter Gigabit Ethernet USB 3.0
Zestaw konwerterów Mini HDMI
Nauszny zestaw słuchawkowy 2x3,5 mm stereo, funkcja redukcji szumów, kabel 1.95m
Wzmacniacz sygnału 4K HDMI
Repeater USB 2.0, DIGITUS®
Kabel krosowy CAT 6 S/FTP
Przemysłowy gigabitowy przełącznik 8-portowy
Kabel przyłączeniowy null modem
USB Type-C™ connection cable, Type-C™ to C
Wzmacniacz sygnału 4K HDMI, 60 Hz
Szafa sieciowa stojąca DYNAmic Basic 19
Kabel krosowy CAT 5e U/UTP
Hub USB DIGITUS Slim Spider
Kabel przyłączeniowy USB, Type-C™
Europejski przewód połączeniowy do sieci elektrycznej
Zgodny z HP moduł mini GBIC (SFP), 1,25 Gb/s, 0,55 km
iniektor Gigabit PoE++, 802.3at
Zestaw przedłużaczy KVM 4K HDMI®, CAT/IP, 100 m
Podwójny designerski uchwyt na monitor z 2 x USB, sprężyną gazową i mocowaniem zaciskowym
Uniwersalny podwójny uchwyt na monitory ze sprężyną gazową i zamocowaniem zaciskowym
Szafa sieciowa wisząca 19
Kabel krosowy CAT 5e U/UTP
Rozgałęźnik 4K DisplayPort, 1x2
Uniwersalny uchwyt ścienny z możliwością obrotu w poziomie
Światłowodowy kabel krosowy Multimode OM 3, SC / SC
Przedłużacz sygnału wideo 4K HDMI przez CAT / IP (zestaw)
Elastyczne miejsce pracy do montażu ściennego
Aktywny przedłużacz kabla Digitus USB 3.0
Konsola modułowa z monitorem TFT o przekątnej 19″ (48,3 cm), 8-portowym przełącznikiem KVM Cat. 5 & touchpadem, klawiatura amerykańska
Miedziany moduł SFP 1,25 gigabajtów, RJ45
Podkładka na biurko / podkładka pod mysz (90 x 43 cm), niebieska / brązowa
Kabel światłowodowy uniwersalny 8 włókien jednomodowych SM 9/125 G652D, Dca, LSOH, 1500N, czarny, A/I-DQ(ZN)BH
Kabel przyłączeniowy HDMI High Speed z Ethernetem

Bądź na bieżąco.
Otrzymuj wiadomości od DIGITUS by ASSMANN

  DO FORMULARZA NEWSLETTER




DIGITUS® - Twoja marka dla zrównoważonej technologii
Szukasz produktów wysokiej jakości, które można w sprytny sposób ze sobą łączyć? DIGITUS® oferuje Państwu szeroki wachlarz wyznaczających trendy technologii, z najlepszym stosunkiem jakości do ceny, dostępnych bezpośrednio w naszym sklepie. Od ponad 25 lat, ASSMANN oferuje doskonały asortyment produktów z zakresu technologii sieciowych, informatycznych i budowlanych, jak również zaawansowane rozwiązania biurowe i AV. Dzięki naszemu nowoczesnemu centrum logistycznemu możemy szybko i wygodnie dostarczyć wybrane produkty bezpośrednio pod wskazany adres - na całym świecie.

Szeroka oferta kompatybilnych ze sobą produktów
DIGITUS® to starannie wyselekcjonowane portfolio produktów, które są ze sobą kompatybilne. Wszystkie informacje oraz szczegóły techniczne opisujące nasze produkty pozwolą Państwu dokonać właściwego wyboru.

Szafy sieciowe i serwerowe
Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo rozwiązanie wolnostojące czy naścienne - DIGITUS® oferuje szeroką gamę stabilnych szaf sieciowych i serwerowych, w różnych rozmiarach wraz z pełną gamą niezbędnych akcesoriów tak, by mogli Państwo wdrożyć technologię sieciową dopasowaną do indywidualnych wymagań.

Technologia sieci miedzianych
Okablowanie miedziane jest technologią stosowaną do łączenia stacji roboczych z siecią komunikacyjną. Zastosowanie komponentów miedzianych w poziomej sekcji okablowania oferuje również korzyści wynikające z możliwości Power-over-Ethernet (PoE). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi komponentami okablowania i odpowiednimi akcesoriami dla Twojej infrastruktury sieciowej.

Technologia sieci światłowodowej
Pionowe okablowanie światłowodowe jest domyślnie najlepszym sposobem na połączenie serwerów i innego sprzętu informatycznego w celu stworzenia szkieletu sieci. Technologia światłowodowa jest szeroko stosowana w sytuacji, gdy wymagana jest transmisja na duże odległości, z większą przepustowością (prędkością transmisji danych). W celu uzyskania optymalnego rozwiązania, należy połączyć kable instalacyjne DIGITUS® z naszymi patch panelami światłowodowymi i miedzianymi przy wykorzystaniu pełnej gamy kabli krosowych.
Aktywne komponenty sieciowe
W naszym sklepie znajdą Państwo przełączniki, konwertery, karty, adaptery i wiele innych elementów do aktywnego okablowania. DIGITUS® oferuje odpowiednie akcesoria do rozbudowy technologii Power-over-Ethernet, takie jak splittery PoE, zasilacze PoE i przedłużacze PoE.

Kable i adaptery
DIGITUS® posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów do zastosowań wideo, audio i USB, do zasilania i podłączania różnego typu urządzeń. Na szczególną uwagę zasługuje rodzina produktów USB typu C™. Dla interfejsu przyszłości oferujemy kable ładowania, kable i adaptery do transmisji danych, jak również stacje dokujące z maksymalnie 12 różnymi portami.

Rozwiązania Audio/Wideo
W naszym sklepie internetowym DIGITUS® można znaleźć przedłużacze, konwertery, rozdzielacze, przełączniki oraz inne rozwiązania audio-video. Nasze extendery umożliwiają transmisję sygnału za pomocą wielu technologii, takich jak HDBaseT, IP, włókna światłowodowe, a także z wykorzystaniem sieci bezprzewodowych lub okablowania LAN. Dzięki naszemu asortymentowi mogą Państwo przesyłać sygnały multimedialne o wysokiej rozdzielczości, na duże odległości i bez utraty jakości.

Ergonomia w miejscu pracy
Ergonomicznie zaprojektowane miejsce pracy jest kluczem do lepszego samopoczucia i wyższej wydajności pracowników. Dlatego DIGITUS® opracował idealne rozwiązania dla firm - dedykowane do ergonomicznego wyposażenia stanowisk pracy - od ram biurkowych o regulowanej wysokości, po praktyczne uchwyty na monitory, podnośniki monitorów i użyteczne narzędzia do zarządzania okablowaniem.  

Akcesoria komputerowe i biurowe
W sklepie DIGITUS® znajdą Państwo inteligentny sprzęt dla swoich urządzeń peryferyjnych. Obejmuje on komponenty USB i WLAN, karty IO, serwery sieciowe i serwery druku, jak również akcesoria do notebooków i dysków twardych. Bogatą ofertę uzupełniają ponadto różnego rodzaju akcesoria montażowe, urządzenia wejściowe, niszczarki dokumentów i laminatory.