ASSMANN Group    | 

NOWE PRODUKTY

Kabel instalacyjny kat.8.2, S/FTP, Dca, AWG 22/1, LSOH, 50m, zielony, szpula
Kabel instalacyjny kat.6, F/UTP, Dca, AWG 23/1, LSOH, 50m, fioletowy
Kabel instalacyjny kat.6, U/UTP, Dca, AWG 23/1, LSOH, 50m, fioletowy
Zestaw przedłużaczy KVM 4K HDMI®, CAT/IP, 100 m
Kabel instalacyjny DIGITUS kat.6, F/UTP, Dca, AWG 23/1, LSOH, 100m, fioletowy
Kabel światłowodowy uniwersalny 12 włókien jednomodowych SM 9/125 G652D/G657A1, B2ca, 1500N, czarny,  A/I-DQ(ZN)BH
Zestaw wzmacniacza sygnału HDMI® HDBaseT™ 2.0 KVM, 100 m
Przełącznik KVM, 2-portowy, podwójny wyświetlacz, 4K, HDMI®
Przełącznik KVM, 2-portowy, 4K 60 Hz, 2 x DP in, 1 x DP/HDMI out
Przełącznik KVM, 4-portowy, pojedynczy wyświetlacz, 4K, HDMI®
Power Bank Bezprzewodowy 10000 mAh, LCD, USB-typ C, Micro USB, włącznik/wyłącznik, kabel, etui
Zasilacz awaryjny UPS Line Interactive, 1200VA/840W, 1x12V/9Ah, AVR, 2xSchuko, USB
Zasilacz awaryjny UPS Line Interactive, 800VA/560W, 1x12V/7.2Ah, AVR, 2xSchuko
Zasilacz awaryjny UPS Line-Interactive RACK 19'' LCD, 1100VA/770W, 1x12V/7.2Ah, AVR, 4xC13, USB
Zasilacz awaryjny UPS On-line LCD, 3600VA/3240W, 2U, 6x12V/9Ah, 8xIEC C13, 1xIEC C19, USB, RS232
Zasilacz awaryjny UPS Line Interactive, 950VA/665W, 1x12V/7.2Ah, AVR, 2xSchuko
Zasilacz komputerowy ATX 550 W, went. 12 cm, 2xSATA, 1x20/24 piny, 1x12V 4+4 piny, 2xMolex, 1xFloppy
Zasilacz komputerowy ATX 650 W, went. 12 cm, 2xSATA, 1x20/24 piny, 1x12V 4+4 piny, 2xMolex, 1xFloppy
Zasilacz komputerowy ATX 500 W, went. 12 cm, 2xSATA, 1x20/24 piny, 1x12V 4+4 piny, 2xMolex, 1xFloppy
Tester do kwalifikacji okablowania, diagnostyki urządzeń sieciowych FLUKE Link IQ
Tester do kwalifikacji okablowania, diagnostyki urządzeń sieciowych FLUKE Link IQ w zestawie
Przełącznik matrycowy 4K HDMI®, 4 x 4, 19
Uchwyt ścienny do płaskich ekranów, format pionowy / poziomy
Uniwersalny pojedynczy uchwyt na monitor ze sprężyną gazową, do montażu ściennego
1 x gniazdo ładowania dla smartfonów/tabletów z 2 x USB A, 1 x USB Type-C™, 3100 mA, UP
Gniazdo zabezpieczające do montażu podtynkowego z 1x USB Type-C™, 1x USB A
ROZWIĄZANIA
zapoznaj się naszymi kompletnymi rozwiązaniami

  PRZEJDŹ DO ROZWIĄZAŃ

Bądź na bieżąco.
Otrzymuj wiadomości od DIGITUS by ASSMANN

  DO FORMULARZA NEWSLETTER

HIGHLIGHTS - nasze rekomendacje

Kabel przyłączeniowy USB, Type-C™
Przełącznik 4K HDMI, 5x1
Kabel do transmisji danych/ładowania, Lightning-USB-C™, MFI, 1 m
Kabel SFP + 10G 10m DAC
Uniwersalny uchwyt ścienny z możliwością obrotu w poziomie
Pojedynczy uchwyt na monitor ze sprężyną gazową i mocowaniem na biurko
Światłowodowy kabel krosowy Multimode OM 3, SC / SC
Antena prętowa bezprzewodowa LAN
Kabel adapterowy DisplayPort
Kabel połączeniowy CAT 6 U/UTP - LSZH
Kabel przyłączeniowy USB 2.0
Kabel krosowy CAT 5e U/UTP
Rozdzielacz HDMI®, 1 x 2, 4K / 60 Hz z downscalerem
Kabel przyłączeniowy HDMI High Speed, typ A, bardzo elastyczny
6x panel czołowy SC Duplex do panelu światłowodowego, 1U
Szafa sieciowa stojąca DYNAmic Basic 19
Plug&View OptiPan
Zestaw startowy Smart Home Security
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, LC / LC
1 x gniazdo ładowania dla smartfonów/tabletów z 2 x USB A, 1 x USB Type-C™, 3100 mA, UP
Zestaw przedłużacza sygnału wideo 4K HDMI, HDBaseT™, 4K/30 Hz, 70 m
3-portowy hub OTG USB Type-C™ + czytnik kart
Power Cleaner
Kabel instalacyjny DIGITUS kat.6A, U/FTP, Eca, AWG 23/1, LSOH, 100m, niebieski, karton
Wysuwana półka do szaf 483 mm (19
Gigabit Media Converter, RJ45 / SC
USB to serial adapter
Klimatyzator dachowy do szaf serwerowych Unique
Wtyczka ednet.power Smart do zastosowań na zewnątrz
Tester do kwalifikacji okablowania CableIQ
Switch przemysłowy HIRSCHMANN SPIDER III 5x10/100Base-TX, RJ45, 12-24 V DC, 0 °C do +60 °C
Hub USB DIGITUS Slim Spider
Uniwersalny pojedynczy uchwyt kolumnowy na monitor
Opakowanie podkładek pod mysz Colorline, 20 szt.
mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km
Industrial mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
Szafa sieciowa stojąca DYNAmic Basic 19
Switch przemysłowy HIRSCHMANN SPIDER III 8x10/100Base-TX, RJ45, 12-24 V DC, 0 °C do +60 °C
Kabel przyłączeniowy DisplayPort ze wzmacniaczem
Kabel krosowy CAT 5e SF/UTP
Adapter sieciowy USB 3.0 Gigabit SFP
Ergonomiczna nakładka na biurko do pracy na stojąco/siedząco
Adapter dla złącz LC z ferulą 1.25mm - do optyczny lokalizator uszkodzeń VFL650
Barwione pigtaile LC simplex OM2
Szafa sieciowa stojąca Unique 19
Mobilne stanowisko pracy z indywidualną regulacją wysokości
Kabel krosowy CAT 5e SF/UTP
Szafa sieciowa wisząca 19
Kabel przyłączeni. audio, stereo
Gniazdo wtykowe sterowane głosem, 2-pak
Moduł mini GBIC (SFP), 1,25 Gb/s, 0,55 km
Zestaw przedłużacza sygnału wideo 4K HDMI, HDBaseT™, 4K/60 Hz, 70 m
Kabel instalacyjny DIGITUS kat.7, S/FTP, B2ca, AWG 23/1, LSOH, 500m, pomarańczowy, szpula
Plug&View OptiDome
Konwerter sygnału HDMI na IP DIGITUS® (zestaw)
Tester do certyfikacji okablowania DSX-602
Plug&View OptiVision Pro
Szafa serwerowa stojąca Unique 19
Panel światłowodowy, z wyposażeniem, ST, OM3
Zarządzanie okablowaniem, obudowa S
Kabel krosowy CAT 5e SF/UTP, 10 sztuk
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, LC / LC
Sygnał alarmowy .smart home przeznaczony do strefy zewnętrznej
Przemysłowy gigabitowy konwerter medialny RJ45, SFP
Kabel SFP + 10G 3m DAC
VGA Splitter 350MHz, 2 porty
Uniwersalny stojący uchwyt zaciskowy na cztery monitory
Aktywny przedłużacz kabla Digitus USB 2.0
DVI extender przez skrętkę kat.5 / kat.6
Europejski przewód połączeniowy do sieci elektrycznej
Zestaw przedłużacza HDMI, Full HD, 50 m
Elastyczny spiralny przewód kablowy z narzędziem do wciągania, 5 m
Przedni panel przełącznicy światłowodowej, quick lock, 12 x ST SX, 1U
Fast Ethernet PoE + przedłużacz z 1-portowym wejściem 10/100 Mbps i 2-portowym wyjściem 10/100 Mbps




DIGITUS® - Twoja marka dla zrównoważonej technologii
Szukasz produktów wysokiej jakości, które można w sprytny sposób ze sobą łączyć? DIGITUS® oferuje Państwu szeroki wachlarz wyznaczających trendy technologii, z najlepszym stosunkiem jakości do ceny, dostępnych bezpośrednio w naszym sklepie. Od ponad 25 lat, ASSMANN oferuje doskonały asortyment produktów z zakresu technologii sieciowych, informatycznych i budowlanych, jak również zaawansowane rozwiązania biurowe i AV. Dzięki naszemu nowoczesnemu centrum logistycznemu możemy szybko i wygodnie dostarczyć wybrane produkty bezpośrednio pod wskazany adres - na całym świecie.

Szeroka oferta kompatybilnych ze sobą produktów
DIGITUS® to starannie wyselekcjonowane portfolio produktów, które są ze sobą kompatybilne. Wszystkie informacje oraz szczegóły techniczne opisujące nasze produkty pozwolą Państwu dokonać właściwego wyboru.

Szafy sieciowe i serwerowe
Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo rozwiązanie wolnostojące czy naścienne - DIGITUS® oferuje szeroką gamę stabilnych szaf sieciowych i serwerowych, w różnych rozmiarach wraz z pełną gamą niezbędnych akcesoriów tak, by mogli Państwo wdrożyć technologię sieciową dopasowaną do indywidualnych wymagań.

Technologia sieci miedzianych
Okablowanie miedziane jest technologią stosowaną do łączenia stacji roboczych z siecią komunikacyjną. Zastosowanie komponentów miedzianych w poziomej sekcji okablowania oferuje również korzyści wynikające z możliwości Power-over-Ethernet (PoE). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi komponentami okablowania i odpowiednimi akcesoriami dla Twojej infrastruktury sieciowej.

Technologia sieci światłowodowej
Pionowe okablowanie światłowodowe jest domyślnie najlepszym sposobem na połączenie serwerów i innego sprzętu informatycznego w celu stworzenia szkieletu sieci. Technologia światłowodowa jest szeroko stosowana w sytuacji, gdy wymagana jest transmisja na duże odległości, z większą przepustowością (prędkością transmisji danych). W celu uzyskania optymalnego rozwiązania, należy połączyć kable instalacyjne DIGITUS® z naszymi patch panelami światłowodowymi i miedzianymi przy wykorzystaniu pełnej gamy kabli krosowych.
Aktywne komponenty sieciowe
W naszym sklepie znajdą Państwo przełączniki, konwertery, karty, adaptery i wiele innych elementów do aktywnego okablowania. DIGITUS® oferuje odpowiednie akcesoria do rozbudowy technologii Power-over-Ethernet, takie jak splittery PoE, zasilacze PoE i przedłużacze PoE.

Kable i adaptery
DIGITUS® posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów do zastosowań wideo, audio i USB, do zasilania i podłączania różnego typu urządzeń. Na szczególną uwagę zasługuje rodzina produktów USB typu C™. Dla interfejsu przyszłości oferujemy kable ładowania, kable i adaptery do transmisji danych, jak również stacje dokujące z maksymalnie 12 różnymi portami.

Rozwiązania Audio/Wideo
W naszym sklepie internetowym DIGITUS® można znaleźć przedłużacze, konwertery, rozdzielacze, przełączniki oraz inne rozwiązania audio-video. Nasze extendery umożliwiają transmisję sygnału za pomocą wielu technologii, takich jak HDBaseT, IP, włókna światłowodowe, a także z wykorzystaniem sieci bezprzewodowych lub okablowania LAN. Dzięki naszemu asortymentowi mogą Państwo przesyłać sygnały multimedialne o wysokiej rozdzielczości, na duże odległości i bez utraty jakości.

Ergonomia w miejscu pracy
Ergonomicznie zaprojektowane miejsce pracy jest kluczem do lepszego samopoczucia i wyższej wydajności pracowników. Dlatego DIGITUS® opracował idealne rozwiązania dla firm - dedykowane do ergonomicznego wyposażenia stanowisk pracy - od ram biurkowych o regulowanej wysokości, po praktyczne uchwyty na monitory, podnośniki monitorów i użyteczne narzędzia do zarządzania okablowaniem.  

Akcesoria komputerowe i biurowe
W sklepie DIGITUS® znajdą Państwo inteligentny sprzęt dla swoich urządzeń peryferyjnych. Obejmuje on komponenty USB i WLAN, karty IO, serwery sieciowe i serwery druku, jak również akcesoria do notebooków i dysków twardych. Bogatą ofertę uzupełniają ponadto różnego rodzaju akcesoria montażowe, urządzenia wejściowe, niszczarki dokumentów i laminatory.