0 0
COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Jeśli się z tym nie zgadzasz, prosimy tutaj kliknąć.
  ASSMANN Group    | 

NOWE PRODUKTY

Stacja dokująca USB-C™ z bezprzewodowym przedłużaczem wideo (nadajnik + odbiornik), 8-portowa
Rozdzielacz HDMI®, 1 x 2, 4K / 60 Hz z downscalerem
Bezprzewodowy punkt dostępu PoE do montażu sufitowego, 300 Mbps
Rozgałęźnik Ultra Slim HDMI, 1 x 2, 4K / 60 Hz
Stacja dokująca USB-C™, 12-portowa
Uniwersalny pojedynczy uchwyt na monitor ze sprężyną gazową, do montażu ściennego
Karta M.2 NGFF / NMVe SSD PCI Express 3.0 (x4) Add-On
Rozdzielacz HDMI®, 1 x 4, 4K / 60 Hz z downscalerem
Uniwersalny potrójny stojak na monitory
USB-C™ – kabel HDMI® wideo adapter, UHD 4K / 30 Hz
Uchwyt ścienny do płaskich ekranów, format pionowy / poziomy
1 x gniazdo ładowania dla smartfonów/tabletów z 2 x USB A, 1 x USB Type-C™, 3100 mA, UP
Stacja dokująca USB-C™, 8-portowa
Zarządzanie okablowaniem, obudowa S
Karta M.2 NGFF / NVMe SSD PCI Express 3.0 (x4) Add-On
Rozdzielacz HDMI®, 1 x 8, 4K / 60 Hz z downscalerem
Karta M.2 NVMe SSD PCI Express 3.0 (x16) Add-On
Elastyczny spiralny przewód kablowy z narzędziem do wciągania, 5 m
Przełącznik matrycowy HDMI® 4K / 60 Hz (4x2) z funkcją Audio-Extraktor
Zarządzanie okablowaniem, obudowa S
Rozgałęźnik Ultra Slim HDMI®, 1 x 4, 4K / 60 Hz
Podwójna rama stołu z elektryczną regulacją wysokości, na 2 stanowiska pracy
Gniazdo zabezpieczające do montażu podtynkowego z 1x USB Type-C™, 1x USB A
Uniwersalny podwójny stojak na monitory
Stacja dokująca z podwójnym dyskiem twardym SATA 2,5"/3,5" USB 3.0
Listwa zasilająca PDU 19" RACK 6xTyp E, 1.8m 1xSchuko, 16A, wł./wył., aluminiowa
VGA Splitter 350MHz, 8 portów
Kabel przyłączeniowy USB 2.0
Kabel krosowy CAT 6 S/FTP
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, ST / SC
Zestaw startowy Smart Home Security
Przemysłowy 8-portowy przełącznik Gigabit zasilany przez kabel Ethernet
Barwione pigtaile LC simplex OM2
Szafa serwerowa serii Unique – 600 x 1000 mm (szer. x gł.)
Plug&View OptiPan
Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, LC / SC
Konsola modułowa z monitorem TFT o przekątnej 17″ (43,2 cm), 1-portowym przełącznikiem KVM & touchpadem, klawiatura hiszpańska
Kabel przyłączeniowy USB 2.0
Kabel przyłączeniowy DVI
Półka do montażu stałego w szafach 483 mm (19")
Kabel SFP + 10G 3m DAC
Industrial Network Cabinet, Indoor, IP55
Przemysłowy przełącznik Gigabit PoE+, 7 portów z 1 portem PD
Kabel krosowy CAT 6A U/UTP
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, ST / ST
Kabel krosowy CAT 5e U/UTP
Mini przejściówka męska-żeńska / 9-pinów
Kabel przyłączeniowy USB 2.0
CAT 8.1 S/FTP patch cable
Przemysłowy, 5-portowy przełącznik Gigabit
Kabel krosowy CAT 5e SF/UTP
QSFP+ 40 Gbps Module, Singlemode, 1310nm, 10km
16-portowy zarządzalny przełącznik Fast Ethernet PoE
Czujnik kontaktowy .smart home
Panel światłowodowy, z wyposażeniem, LC, OM3
Gniazdo wtykowe sterowane głosowo
Gigabit Media Converter, RJ45 / SC
Szafa sieciowa serii Unique – 800 x 800 mm (szer. x gł.)
Kabel przyłączeniowy HDMI High Speed z Ethernetem
Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, LC (APC) / LC (APC)
Kabel krosowy CAT 6 S/FTP
Szafa sieciowa serii Dynamic Basic – 600 x 600 mm (szer. x gł.)
Kabel AOC QSFP+ 40G 5 m
Moduł Keystone CAT 5e, klasa D, nieekranowany, podłączenie montażowe bez użycia narzędzi
Uniwersalny światłowodowy kabel instalacyjny, OS2
Kabel przyłączeniowy HDMI High Speed z Ethernetem
Półka ze zmiennymi szynami mocującymi do montażu stałego w szafach 483 mm (19")
Bateria zapasowa mini
Zestaw puszek przyłączeniowych z pokrywą na zawiasach wraz z wkładką na 2 x moduły Keystone, IP44
Przedni panel przełącznicy światłowodowej, quick lock, 12 x LC DX, SC SX, E2000 SX
Gniazdo wtykowe z 2 portami USB

ROZWIĄZANIA
zapoznaj się naszymi kompletnymi rozwiązaniami

  PRZEJDŹ DO ROZWIĄZAŃ

HIGHLIGHTS - nasze rekomendacje

Adapter graficzny USB Type-C™ na Displayport 4K
Półka ze zmiennymi szynami mocującymi do montażu stałego w szafach 483 mm (19")
Kabel przyłączeniowy DVI
Przełącznik 4K HDMI Matrix (4x2) z ekstraktorem audio
Łącznik wtykowy ST / ST, Multimode
3-portowy koncentrator USB 3.0 i adapter sieci Gigabit LAN
Konsola modułowa z monitorem TFT o przekątnej 17″ (43,2 cm), 1-portowym przełącznikiem KVM & touchpadem, klawiatura amerykańska
Kabel krosowy CAT 6 S/FTP
Kabel krosowy CAT 6 S/FTP
Pojedynczy uchwyt na monitor ze sprężyną gazową i mocowaniem na biurko
Światłowodowy kabel krosowy Multimode OM 3, SC / SC
Moduł mini GBIC (SFP), 1,25 Gb/s, 0,55 km
Zestaw przedłużacza 4K HDMI, 4K/60Hz
Uniwersalny uchwyt biurkowy na trzy monitory LED/LCD ze sprężyną gazową
mini GBIC (SFP) Module, 155 Mbps, 2km
Aktywny przedłużacz kabla Digitus USB 2.0
Kabel krosowy CAT 5e U/UTP
Światłowodowy kabel krosowy Multimode OM 3, SC / SC
Adapter USB => PS/2 DIGITUS®
Kabel przyłączeniowy USB 2.0
Uniwersalny światłowodowy kabel instalacyjny, OM3
Uchwyt do montażu ściany wideo
Zestaw przedłużacza sygnału wideo 4K HDMI, HDBaseT™, 4K/60 Hz, 70 m
Podstawka magnetyczna do anten WLAN, DIGITUS
Hub USB 2.0, 4-portowy
Rozgałęźnik 4K DisplayPort – HDMI, 1x2
Uniwersalny uchwyt ścienny z możliwością obrotu w poziomie
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, OM4, LC / LC
Przełącznik automatyczny HDMI, 2 porty
Stojak na trzy monitory z mocowaniem zaciskowym
Kabel krosowy CAT 6 S/FTP
Kabel przyłączeniowy HDMI High Speed z Ethernetem, ze wzmacniaczem
Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, LC / LC
Konsola modułowa z monitorem TFT o przekątnej 17″ (48,3 cm), 16-portowym przełącznikiem KVM Cat. 5 & touchpadem, klawiatura amerykańska
Kabel adapterowy DisplayPort
Rozgałęźnik 4K HDMI, 1x2
Kabel przyłączeniowy HDMI High Speed z Ethernetem
Rozgałęźnik 4K DisplayPort, 1x2
Zapinka kablowa, wersja na rzep
Szafka ścienna serii Unique – 600 x 450 mm (szer. x gł.)
Uniwersalny światłowodowy kabel instalacyjny, OS2
Podwójny uchwyt monitora
Przełącznik 4-portowy Gigabit Desktop PoE 10/100/1000 Mbps + 1x uplink
Kabel krosowy CAT 5e U/UTP
Konsola modułowa z monitorem TFT o przekątnej 19″ (48,3 cm), 1-portowym przełącznikiem KVM & touchpadem, klawiatura brytyjska
QSFP+ 40 Gbps Module, Multimode, 850nm, 100m
Łącznik wtykowy ST / ST, Simplex, jednomodowy
Wall Mounting Cabinets with Double Wall Structure - IP55 - Outdoor - 600x450 mm (WxD)
Gigabitowy konwerter medialny wielomodowy/jednomodowy SFP
Modułowe złącze wtykowe CAT6 RJ45, HIROSE TM 21
Kabel krosowy CAT 5e U/UTP
Wzmacniacz sygnału 4K HDMI
QSFP+ 40G 2 m DAC cable
Stacja dokująca dla smartfonów USB-C™, 7-portowa
Szafa sieciowa serii Dynamic Basic – 800 x 800 mm (szer. x gł.)
Elastyczne miejsce pracy do montażu ściennego
Cable Management Panel with Brush Entries for 483 mm (19") Cabinets, 1U
Kabel krosowy CAT 6A S/FTP
Mobilna stacja dokująca USB-C™, 4-portowa
iniektor Gigabit Ultra PoE, 85 W
Kabel adapterowy DisplayPort
Uniwersalny podwójny uchwyt biurkowy na dwa monitory ze sprężyną gazową
Kable PS/2 do konsoli KVM, DIGITUS
Konwerter multimedialny Gigabit PoE, RJ45 / SC, SM, PSE




DIGITUS® - Twoja marka dla zrównoważonej technologii
Szukasz produktów wysokiej jakości, które można w sprytny sposób ze sobą łączyć? DIGITUS® oferuje Państwu szeroki wachlarz wyznaczających trendy technologii, z najlepszym stosunkiem jakości do ceny, dostępnych bezpośrednio w naszym sklepie. Od ponad 25 lat, ASSMANN oferuje doskonały asortyment produktów z zakresu technologii sieciowych, informatycznych i budowlanych, jak również zaawansowane rozwiązania biurowe i AV. Dzięki naszemu nowoczesnemu centrum logistycznemu możemy szybko i wygodnie dostarczyć wybrane produkty bezpośrednio pod wskazany adres - na całym świecie.

Szeroka oferta kompatybilnych ze sobą produktów
DIGITUS® to starannie wyselekcjonowane portfolio produktów, które są ze sobą kompatybilne. Wszystkie informacje oraz szczegóły techniczne opisujące nasze produkty pozwolą Państwu dokonać właściwego wyboru.

Szafy sieciowe i serwerowe
Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo rozwiązanie wolnostojące czy naścienne - DIGITUS® oferuje szeroką gamę stabilnych szaf sieciowych i serwerowych, w różnych rozmiarach wraz z pełną gamą niezbędnych akcesoriów tak, by mogli Państwo wdrożyć technologię sieciową dopasowaną do indywidualnych wymagań.

Technologia sieci miedzianych
Okablowanie miedziane jest technologią stosowaną do łączenia stacji roboczych z siecią komunikacyjną. Zastosowanie komponentów miedzianych w poziomej sekcji okablowania oferuje również korzyści wynikające z możliwości Power-over-Ethernet (PoE). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi komponentami okablowania i odpowiednimi akcesoriami dla Twojej infrastruktury sieciowej.

Technologia sieci światłowodowej
Pionowe okablowanie światłowodowe jest domyślnie najlepszym sposobem na połączenie serwerów i innego sprzętu informatycznego w celu stworzenia szkieletu sieci. Technologia światłowodowa jest szeroko stosowana w sytuacji, gdy wymagana jest transmisja na duże odległości, z większą przepustowością (prędkością transmisji danych). W celu uzyskania optymalnego rozwiązania, należy połączyć kable instalacyjne DIGITUS® z naszymi patch panelami światłowodowymi i miedzianymi przy wykorzystaniu pełnej gamy kabli krosowych.
Aktywne komponenty sieciowe
W naszym sklepie znajdą Państwo przełączniki, konwertery, karty, adaptery i wiele innych elementów do aktywnego okablowania. DIGITUS® oferuje odpowiednie akcesoria do rozbudowy technologii Power-over-Ethernet, takie jak splittery PoE, zasilacze PoE i przedłużacze PoE.

Kable i adaptery
DIGITUS® posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów do zastosowań wideo, audio i USB, do zasilania i podłączania różnego typu urządzeń. Na szczególną uwagę zasługuje rodzina produktów USB typu C™. Dla interfejsu przyszłości oferujemy kable ładowania, kable i adaptery do transmisji danych, jak również stacje dokujące z maksymalnie 12 różnymi portami.

Rozwiązania Audio/Wideo
W naszym sklepie internetowym DIGITUS® można znaleźć przedłużacze, konwertery, rozdzielacze, przełączniki oraz inne rozwiązania audio-video. Nasze extendery umożliwiają transmisję sygnału za pomocą wielu technologii, takich jak HDBaseT, IP, włókna światłowodowe, a także z wykorzystaniem sieci bezprzewodowych lub okablowania LAN. Dzięki naszemu asortymentowi mogą Państwo przesyłać sygnały multimedialne o wysokiej rozdzielczości, na duże odległości i bez utraty jakości.

Ergonomia w miejscu pracy
Ergonomicznie zaprojektowane miejsce pracy jest kluczem do lepszego samopoczucia i wyższej wydajności pracowników. Dlatego DIGITUS® opracował idealne rozwiązania dla firm - dedykowane do ergonomicznego wyposażenia stanowisk pracy - od ram biurkowych o regulowanej wysokości, po praktyczne uchwyty na monitory, podnośniki monitorów i użyteczne narzędzia do zarządzania okablowaniem.  

Akcesoria komputerowe i biurowe
W sklepie DIGITUS® znajdą Państwo inteligentny sprzęt dla swoich urządzeń peryferyjnych. Obejmuje on komponenty USB i WLAN, karty IO, serwery sieciowe i serwery druku, jak również akcesoria do notebooków i dysków twardych. Bogatą ofertę uzupełniają ponadto różnego rodzaju akcesoria montażowe, urządzenia wejściowe, niszczarki dokumentów i laminatory.