COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Nie, nie wyrażam zgody
  ASSMANN Group    | 

NOWE PRODUKTY

Tester do kwalifikacji okablowania, diagnostyki urządzeń sieciowych FLUKE Link IQ w zestawie
Tester do kwalifikacji okablowania, diagnostyki urządzeń sieciowych FLUKE Link IQ
Przełącznik matrycowy 4K HDMI®, 4 x 4, 19"
Mobilna szafa do ładowania notebooków/tabletów
Szafa sieciowa wisząca 10" 6U rack 312x300, drzwi pełne, czarny, niedzielona, złożona, 30kg
Stacja dokująca USB-C™, 8-portowa
Gniazdo zabezpieczające do montażu podtynkowego z 1x USB Type-C™, 1x USB A
USB-C™ – kabel HDMI® wideo adapter, UHD 4K / 30 Hz
Stacja dokująca USB-C™, 12-portowa
1 x gniazdo ładowania dla smartfonów/tabletów z 2 x USB A, 1 x USB Type-C™, 3100 mA, UP
Uniwersalny pojedynczy uchwyt na monitor ze sprężyną gazową, do montażu ściennego
11-portowa stacja dokująca USB-C™ z obudową SSD (M.2)
Przełącznik matrycowy HDMI® 4K / 60 Hz (4x2) z funkcją Audio-Extraktor
Uniwersalna stacja dokująca USB-C™, 8-portowa
Uchwyt ścienny do płaskich ekranów, format pionowy / poziomy
Stacja dokująca USB-C™ z bezprzewodowym przedłużaczem wideo (nadajnik + odbiornik), 8-portowa
Podwójny czytnik kart hub USB-C™ / USB 3.0, OTG
Stacja dokująca USB-C™ 10-w-1 z klawiaturą
Kabel instalacyjny DIGITUS kat.7A, S/FTP, Cca, AWG 22/1, LSOH, 1000m, żółty, szpula
Zestaw bezprzewodowego regeneratora / rozdzielacza HDMI® o zasięgu 100 m
Audio Headset Adapter / Converter, 3.5 mm stereo (4-Pin)
Przedłużacz sygnału wideo 4K HDMI przez CAT / IP (moduł odbiornika), PoE
Kabel przyłączeniowy DisplayPort
Kabel instalacyjny DIGITUS kat.7A, S/FTP, Dca, AWG 22/1, LSOH, 100m, żółty
Przełącznik Matrix HDMI 4K, 4x4
Kabel przyłączeniowy HDMI High Speed z Ethernetem
Kabel instalacyjny dupleksowy DIGITUS kat.7A, S/FTP, Cca, AWG 22/1, LSOH, 500m, żółty, szpula
Odbiornik do zestawu bezprzewodowego rozdzielacza / regeneratora HDMI® o zasięgu 100 m
Kabel przyłączeniowy USB Type-C, typ C do A
Kabel przedłużający USB Type-C, Type-C – C
Wysokość regulowana za pomocą napędu elektrycznego, ruchoma rama zmiany pozycji
Stacja dokująca USB-C™ 11-w-1 z aluminiowym podwyższeniem monitora
Kabel połączeniowy USB Type-C™ gen. 2, Type-C™ na DP
Kabel adaptera audio, 3,5 mm stereo
ROZWIĄZANIA
zapoznaj się naszymi kompletnymi rozwiązaniami

  PRZEJDŹ DO ROZWIĄZAŃ

Bądź na bieżąco.
Otrzymuj wiadomości od DIGITUS by ASSMANN

  DO FORMULARZA NEWSLETTER

HIGHLIGHTS - nasze rekomendacje

Kabel przyłączeniowy DisplayPort
Kabel krosowy CAT 6 S/FTP
Ultra Slim uchwyt ścienny do telewizora, 70"
Uniwersalna ładowarka wtykowa USB-C™ z gniazdem USB-A i gniazdem zintegrowanym
Przedłużacz sygnału wideo 4K HDMI przez CAT/IP (zestaw), PoE
Cienki kabel krosowniczy CAT 6, U/FTP
Plug&View OptiVision Pro
Kabel instalacyjny BELDEN kat.6, U/UTP, Eca, AWG 23/1, PVC, 305m, niebieski, szpula
Mini przejściówka męska-żeńska / 15-pin
Adapter graficzny 4K USB Type-C™ HDMI + USB-C™ (PD)
Tester do kwalifikacji okablowania, diagnostyki urządzeń sieciowych FLUKE Link IQ w zestawie
Barwione pigtaile SC simplex OM2
Gniazdo wtykowe sterowane głosowo
Kabel łączący  USB 3.0,  A/M - mikro B/M
Kabel instalacyjny ze skrętką 2-żyłową CAT 6 SF/UTP
Industrial mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
Zestaw HDMI Extender Splitter Set, 1x2
Organizatory kablowe do szaf 483 mm (19") serii Unique & Dynamic Basic
Światłowodowy kabel krosowy Multimode OM 3, ST / SC
.power Smart Plug do zastosowań wewnątrz
Karta SATA III RAID PCI Express Add-On 2.5" HDD / SSD, 2 porty
Przełącznik matrycowy HDMI® 4K / 60 Hz (4x2) z funkcją Audio-Extraktor
Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SFP
Kabel przyłączeniowy USB 2.0
Installation Cable Indoor/Outdoor A/I-DQ (ZN) BH 9/125µ OS2, 24 fibers, CPR Dca, LSZH
Klimatyzator dachowy do szaf serwerowych Unique & szaf sieciowych i serwerowych Dynamic Basic
Hybrydowy kabel światłowodowy DisplayPort™ AOC, UHD 8K, 15 m
Czujnik kontaktowy .smart home
Kabel krosowy CAT 6 S/FTP
Smart Memory
Szafa sieciowa wisząca 19" 9U rack 600x450, drzwi szyba, szary, niedzielona, niezłożona, 60kg
Kabel AOC QSFP+ 40G 5 m
USB Adapter / Converter, OTG
Gniazdo zabezpieczające do montażu podtynkowego z 1x USB Type-C™, 1x USB A
QSFP+ 40 Gbps Module, Multimode, 850nm, 100m
Mobilne stanowisko pracy z indywidualną regulacją wysokości
16-portowy zarządzalny przełącznik Fast Ethernet PoE
Kabel krosowy CAT 5e SF/UTP
Barwione pigtaile ST simplex OS2
Uniwersalny potrójny stojak na monitory
Konwerter audio z wejścia koncentrycznego / TOSLINK™: cyfrowy => analogowy
Kabel AOC QSFP+ 40G 10 m
Profile montażowe w kształcie C do szaf 483 mm (19") serii Unique
Szafa sieciowa wisząca Unique 19" 9U rack 600x600, drzwi szyba, szary, niedzielona, złożona, 100kg
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, LC / LC
Elastyczne miejsce pracy do montażu ściennego
Ring do organizacji kabli w szafach 483 mm (19")
Elastyczne prowadzenie kabli z regulowaną długością
Adaptery DVI
1 x gniazdo ładowania dla smartfonów/tabletów z 2 x USB A, 1 x USB Type-C™, 3100 mA, UP
Kabel SFP + 10G 5m DAC
Hub USB 3.0, 4 porty, czarny
USB to serial adapter
Elastyczne stanowisko pracy na stojąco / siedząco do montażu ściennego, monitor podwójny
Półka do montażu stałego w szafach 483 mm (19")
Elektrycznie regulowana rama stołu z regulacją wysokości
Rozgałęźnik Ultra Slim HDMI®, 1 x 4, 4K / 60 Hz
Przełącznik 4K HDMI, 3x1
Aktywny przedłużacz kabla Digitus USB 2.0
Światłowodowy panel rozdzielczy do szyny montażowej
Kabel przyłączeniowy RCA (Cinch), mono
Kabel instalacyjny BELDEN kat.6, F/UTP, Dca, AWG 23/1, LSOH, 305m, szary, szpula
Sygnał alarmowy .smart home przeznaczony do strefy zewnętrznej
Uniwersalny stojak stołowy do monitorów LED/LCD ze sprężyną gazową
Rozgałęźnik 4K HDMI, 1x2
Kabel krosowy CAT 5e U/UTP
Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, LC (APC) / LC
Zestaw extender światłowodowy HDMI, 20 km
Zestaw startowy Smart Home Security
Środek czyszczący do ekranów
Kabel QSFP+ 40G 5 m DAC
Wysuwana półka do stałego montażu na przednich profilach montażowych 483 mm (19")




DIGITUS® - Twoja marka dla zrównoważonej technologii
Szukasz produktów wysokiej jakości, które można w sprytny sposób ze sobą łączyć? DIGITUS® oferuje Państwu szeroki wachlarz wyznaczających trendy technologii, z najlepszym stosunkiem jakości do ceny, dostępnych bezpośrednio w naszym sklepie. Od ponad 25 lat, ASSMANN oferuje doskonały asortyment produktów z zakresu technologii sieciowych, informatycznych i budowlanych, jak również zaawansowane rozwiązania biurowe i AV. Dzięki naszemu nowoczesnemu centrum logistycznemu możemy szybko i wygodnie dostarczyć wybrane produkty bezpośrednio pod wskazany adres - na całym świecie.

Szeroka oferta kompatybilnych ze sobą produktów
DIGITUS® to starannie wyselekcjonowane portfolio produktów, które są ze sobą kompatybilne. Wszystkie informacje oraz szczegóły techniczne opisujące nasze produkty pozwolą Państwu dokonać właściwego wyboru.

Szafy sieciowe i serwerowe
Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo rozwiązanie wolnostojące czy naścienne - DIGITUS® oferuje szeroką gamę stabilnych szaf sieciowych i serwerowych, w różnych rozmiarach wraz z pełną gamą niezbędnych akcesoriów tak, by mogli Państwo wdrożyć technologię sieciową dopasowaną do indywidualnych wymagań.

Technologia sieci miedzianych
Okablowanie miedziane jest technologią stosowaną do łączenia stacji roboczych z siecią komunikacyjną. Zastosowanie komponentów miedzianych w poziomej sekcji okablowania oferuje również korzyści wynikające z możliwości Power-over-Ethernet (PoE). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi komponentami okablowania i odpowiednimi akcesoriami dla Twojej infrastruktury sieciowej.

Technologia sieci światłowodowej
Pionowe okablowanie światłowodowe jest domyślnie najlepszym sposobem na połączenie serwerów i innego sprzętu informatycznego w celu stworzenia szkieletu sieci. Technologia światłowodowa jest szeroko stosowana w sytuacji, gdy wymagana jest transmisja na duże odległości, z większą przepustowością (prędkością transmisji danych). W celu uzyskania optymalnego rozwiązania, należy połączyć kable instalacyjne DIGITUS® z naszymi patch panelami światłowodowymi i miedzianymi przy wykorzystaniu pełnej gamy kabli krosowych.
Aktywne komponenty sieciowe
W naszym sklepie znajdą Państwo przełączniki, konwertery, karty, adaptery i wiele innych elementów do aktywnego okablowania. DIGITUS® oferuje odpowiednie akcesoria do rozbudowy technologii Power-over-Ethernet, takie jak splittery PoE, zasilacze PoE i przedłużacze PoE.

Kable i adaptery
DIGITUS® posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów do zastosowań wideo, audio i USB, do zasilania i podłączania różnego typu urządzeń. Na szczególną uwagę zasługuje rodzina produktów USB typu C™. Dla interfejsu przyszłości oferujemy kable ładowania, kable i adaptery do transmisji danych, jak również stacje dokujące z maksymalnie 12 różnymi portami.

Rozwiązania Audio/Wideo
W naszym sklepie internetowym DIGITUS® można znaleźć przedłużacze, konwertery, rozdzielacze, przełączniki oraz inne rozwiązania audio-video. Nasze extendery umożliwiają transmisję sygnału za pomocą wielu technologii, takich jak HDBaseT, IP, włókna światłowodowe, a także z wykorzystaniem sieci bezprzewodowych lub okablowania LAN. Dzięki naszemu asortymentowi mogą Państwo przesyłać sygnały multimedialne o wysokiej rozdzielczości, na duże odległości i bez utraty jakości.

Ergonomia w miejscu pracy
Ergonomicznie zaprojektowane miejsce pracy jest kluczem do lepszego samopoczucia i wyższej wydajności pracowników. Dlatego DIGITUS® opracował idealne rozwiązania dla firm - dedykowane do ergonomicznego wyposażenia stanowisk pracy - od ram biurkowych o regulowanej wysokości, po praktyczne uchwyty na monitory, podnośniki monitorów i użyteczne narzędzia do zarządzania okablowaniem.  

Akcesoria komputerowe i biurowe
W sklepie DIGITUS® znajdą Państwo inteligentny sprzęt dla swoich urządzeń peryferyjnych. Obejmuje on komponenty USB i WLAN, karty IO, serwery sieciowe i serwery druku, jak również akcesoria do notebooków i dysków twardych. Bogatą ofertę uzupełniają ponadto różnego rodzaju akcesoria montażowe, urządzenia wejściowe, niszczarki dokumentów i laminatory.