ASSMANN Group    | 

FLUKE Tester do certyfikacji okablowania jedno i wielomodowego CertiFiber Pro OLTS

Numer artykułu: FL-CFP2-100-Q INT
EAN: 0754082144854

Tester do certyfikacji okablowania jedno i wielomodowego CertiFiber Pro OLTS

  • Autotest to trzysekundowy pomiar strat optycznych dwóch włókien przy dwóch długościach fali z pomiarem odległości i obliczaniem budżetu strat optycznych
  • Zapewnia automatyczną analizę Poprawny/Błędny zgodnie z obowiązującymi normami lub niestandardowymi limitami testów
  • Identyfikuje nieprawidłowe procedury testowe powodujące ujemne odczyty strat
  • Dwustronna certyfikacja Poprawny/Błędny powierzchni czołowych złączy światłowodowych
  • Graficzne wskazanie obszarów problematycznych na powierzchniach czołowych włókien z powodu zanieczyszczeń, wżerów, wyszczerbień i zadrapań
  • Wymienne adaptery do mierników mocy dostępne dla wszystkich typowych typów złączy (SC, ST, LC i FC), aby umożliwić najdokładniejszą metodę referencyjną z użyciem 1 kabla
  • Wbudowany wizualny lokalizator usterek do podstawowego rozwiązywania problemów i określania biegunowości
  • Możliwość pomiaru dwóch długości fali na pojedynczym włóknie pozwala na użycie testera w aplikacjach wymagających tylko jednego łącza światłowodowego
  • Zgodność z wymaganiami TIA-526-14-B i IEC 61280-4-1 dotyczącymi Encircled Flux bez dodatkowego wyposażenia lub procedur
  • Zintegrowany moduł Wi-Fi umożliwia łatwe przesyłanie wyników do LinkWare Live

Opis

CertiFiber® Pro jest rozwiązaniem do certyfikacji światłowodów Tier 1 (testy podstawowe) i częścią rodziny produktów Versiv™ Cabling Certification. Linia Versiv zawiera również moduły do certyfikacji miedzi i analizy OTDR. Versiv został zaprojektowany w oparciu o rewolucyjny system zarządzania ProjX™ oraz interfejs użytkownika Taptive™. ProjX pomaga zapewnić, że zadania są wykonywane prawidłowo za pierwszym razem, co zmniejsza ilość przeróbek. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika Taptive, konfiguracja i obsługa urządzenia jest tak prosta, że nawet operatorzy z niewielkimi umiejętnościami w zakresie okablowania mogą z powodzeniem testować i rozwiązywać problemy w systemach okablowania. Analiza danych pomiarowych i tworzenie profesjonalnych raportów z badań są łatwe dzięki znanemu oprogramowaniu zarządzającemu LinkWare™ PC. Przesyłanie i konsolidacja wyników testów certyfikacyjnych światłowodów i miedzi ze zdalnych lokalizacji oraz zarządzanie projektami z poziomu urządzeń typu smart za pomocą usługi LinkWare Live.

Szczegóły techniczne

  • Długości fal: (850, 1300, 1310, 1550 nm)
  • Obsługiwane typu włókien: 50/125 µm, 62.5/125 µm, 9/125 µm
  • Wymienne adaptery dla wszystkich typów złączy (LC, ST, LC i FC)
  • Mierzony maksymalny zakres odległości: światłowody wielomodowe 12km, światłowody jednomodowe 130km
  • Zintegrowany moduł WiFi IEEE 802.11 a/b/g/n; pasmo (2.4 GHz i 5 GHz)

Zawartość opakowania

  • Zestaw CertiFiber Pro Quad OLTS z Wi-Fi zawiera:
  • Jednostka główna i zdalna: Versiv 2
  • Zestaw referencyjnych kabli testowych SC/LC EF-compliant MM 50 µm
  • Zestaw referencyjnych kabli testowych SC/LC SM 9 µm
  • Etui transportowe dla referencyjnych kabli testowych
  • Zestaw adapterów typu Simplex LC/LC
  • Torba transportowa
  • Kabel USB
  • 2x Ładowarka sieciowa
  • Pasek na ramię
  • Deklaracja kalibracji
  • Instrukcja obsługi

Karty techniczne i Certyfikaty

Karta techniczna

Logistyka

Numer taryfy celnej na towary: 90304000