COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Nie, nie wyrażam zgody
  ASSMANN Group    | 

DIGITUS Światłowodowy kabel krosowy Multimode, LC / LC

Numer artykułu: DK-2533-10-5
EAN: 4016032424567

FO patch cord, duplex, LC to LCMM OM5 50/125 æ, 10 m

Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Opis

FO patch cord, duplex, LC to LC,MM OM5 50/125 µ, 10 m

Szczegóły techniczne

  • Kabel Duplex
  • LSOH
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Średnica kabla 2mm
  • Asortyment: Fiber Optic Patch Cables
  • Klasa włókna: OM5
  • Kolor kabli: lemon green
  • Opakowanie: Torebka polietylenowa
  • Osłona: jednokolorowy
  • Średnica włókna: 50/125µ
  • Typ: Multimode
  • Typ kabla: I-VH 2G50/125µ
  • Złącze 1: LC
  • Złącze 2: LC
  • Długość: 10 m

Pliki do pobrania

Karta techniczna

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 40 3,50 40,00 38,00 57,00 86.640,00
Opakowanie wewnętrzne 10 0,88 7,00 30,00 36,00 7.560,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,09 2,50 16,00 29,00 1.160,00
Numer taryfy celnej na towary: 85447000