COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Nie, nie wyrażam zgody
  ASSMANN Group    | 

DIGITUS HP-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Numer artykułu: DN-81001-01
EAN: 4016032369967

Moduł SFP 1.25 Gbps, LC dplx SM, HP-komp.LC duplex, singlemode, 1310nm, do 20km

Podłączenie światłowodowe typu plug and play

  • Podłączenie światłowodów typu plug & play umożliwia szybką instalację
  • Przesyła dane w wysokiej jakości i dodatkowo zapewnia maksymalną niezawodność
  • Odległość do 20 km przy maksymalnej szybkości transmisji 1,25 Gbps
  • Temperatura pracy: 0°C ~ 70°C

Opis

Moduły DIGITUS® Mini GBIC (SFP) nadawczo-odbiorcze gwarantują najwyższą jakość i niezawodność. Zarówno od przełącznika do przełącznika, od konwertera do przełącznika, od konwertera do konwertera lub innych, szeroki zakres zastosowania: Szeroka gama modułów DIGITUS® pozwala elastycznie wykorzystywać technologię światłowodową. Zgodność ze standardem MSA (Multi Source Agreement) zapewnia kompatybilność z producentami zewnętrznymi.

Szczegóły techniczne

  • Kompatybilny z HP
  • Kompatybilny z HP Aruba
  • Moduł Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable)
  • Wysoka jakość i najwyższa niezawodność pracy
  • Maksymalna szybkość transmisji danych 1,25 Gb/s
  • Odpowiada standardowi IEEE 802.3z Gigabit
  • Produkt laserowy klasy 1 zgodny z EN 60825-1
  • Łatwa instalacja trybu plug and play
  • Kompatybilność z MSA (Multi Source Agreement)
  • Funkcja hot-plug
  • Złącze: 1 x LC Duplex
  • Długość fali: 1310 nm
  • Moc nadawcza: Minimum -8 dBm, maksimum -3 dBm
  • Czułość odbioru: Minimum -24 dBm
  • Na odległość do 20 km
  • Pasuje do jednomodowego kabla światłowodowego 09/125 µm
  • Bezpieczny mechanizm zatrzaskowy
  • Zasilanie elektryczne 3,3 V
  • Temperatura pracy: 0°C ~ 70°C
  • Typ pracy: Jednomodowy
  • Złącze 3: LC
  • Zasięg transmisji [km]: 20
  • Długość fali: 1310 nm
  • Wsparcie DDM: nie
  • Tryb nadawania: Jednokierunkowy
  • Zgodność z producentem: HP, Uniwersalny (MSA)
  • Szybkość transmisji Ethernet: Gigabit Ethernet

Zakres dostawy

  • Moduł SFP

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 100 5,80 54,50 37,50 21,00 42.918,75
Opakowanie wewnętrzne 1 0,06 11,50 9,50 3,00 327,75
Opakowanie jednostkowe 1 0,06 11,50 9,50 3,00 327,75
Numer taryfy celnej na towary: 85176200