ASSMANN Group    | 

DIGITUS Bidirectional Gigabit Media Converter, RJ45 / SC

Numer artykułu: DN-82122
EAN: 4016032307938

k/mediów 10/100/1000Base-T / 1000Base-LX SC Tx1310nm / Rx1550nm, SC connector, up to 20km

Idealne rozwiązanie konwertujące do optycznej transmisji danych

  • Zasięg do 20 km
  • Przesyła dane w wysokiej jakości i dodatkowo zapewnia maksymalną niezawodność

Opis

Konwertery mediów DIGITUS® stanowią optymalne rozwiązanie do migracji sygnałów przesyłanych za pomocą przewodów miedzianych i światłowodowych. Umożliwia to natychmiastowe zastosowanie technologii światłowodowej i przesyłanie sygnałów na odległość wielu kilometrów bez wymiany całej sieci okablowania. Dzięki rozległemu asortymentowi produktów użytkownicy mogą znaleźć rozwiązania odpowiadające ich potrzebom. Intuicyjna obsługa gwarantuje szybką i prostą instalację. Długoletnie doświadczenie i wszechstronna oferta czynią z firmy DIGITUS® niezawodnego partnera w zakresie technologii sieciowej.

Szczegóły techniczne

  • Zmienia sygnały sieci przewodowych na sygnały światłowodowe
  • Wysoka jakość i najwyższa niezawodność pracy
  • 10/100/1000Base-TX do 1000Base-LX
  • Złącza: 1x RJ45, 1x SC simpleks
  • Zasięg do 20 km
  • Długość fali: Tx 1310 nm / Rx 1550 nm
  • Podwójny światłowód jednomodowy
  • Automatyczne wykrywanie kabli – funkcja Auto-MDI/MDI-X
  • Autowykrywanie trybu pełnodupleksowego i półdupleksowego
  • Diody LED do diagnostyki oraz kontroli stanu i aktywności
  • Funkcja Błąd łącza Przejście (LFP) dla łatwiejszej obsługi sieci
  • Pasuje do kabla światłowodowego 9/125µm
  • Obsługiwane standardy: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
  • Temperatura pracy: 0°C do 60°C
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 95 mm x 70 mm x 26 mm
  • Waga: 200 g
  • Konwerter autonomiczny z zewnętrznym zasilaniem
  • Napięcie wejściowe: prąd stały 5V
  • Maksymalny prąd: 800mA
  • Pobór mocy: 2,5W
  • Złącze 1: RJ45
  • Typ pracy: Jednomodowy
  • Złącze 2: SC
  • Zasięg transmisji [km]: 20
  • Zastosowanie w przemyśle: nie
  • Tryb nadawania: Dwukieronkowy
  • PoE Injector: nie
  • Szybkość transmisji Ethernet: Gigabit Ethernet

Zakres dostawy

  • Konwerter nośników
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Zasilacz

Downloads and Certificates

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 20 9,00 30,00 27,00 55,00 44.550,00
Opakowanie wewnętrzne 1 0,45 5,50 13,00 24,00 1.716,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,45 5,50 13,00 24,00 1.716,00
Numer taryfy celnej na towary: 85176200