ASSMANN Group    | 

DIGITUS Światłowodowy kabel krosowy Multimode, OM4, SC / SC

Numer artykułu: DK-2522-03-4
EAN: 4016032308874

Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy SC/SC, dplx, MM 50/125, OM4, LSOH, 3m, fioletowy

Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Opis

FO patch cord, duplex, SC to SC,MM OM4 50/125 µ, 3 m

Szczegóły techniczne

  • Kabel Duplex
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Średnica kabla 3 mm
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Kolor: RAL 4003
  • Asortyment: Kable krosowe światłowodowe
  • Klasa włókna: OM4
  • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
  • Osłona: Dwukolorowa
  • Powłoka kabla: LS0H
  • Średnica kabla: 3 mm
  • Średnica włókna: 50/125µm
  • Typ kabla: I-VH 2G50/125µ
  • Typ włókna: Wielomodowe
  • Złącze 1: SC
  • Złącze 2: SC
  • Długość: 3 m

Karty techniczne i Certyfikaty

Karta techniczna

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 120 8,90 41,00 41,00 28,00 47.068,00
Opakowanie wewnętrzne 15 1,11 19,00 19,00 12,00 4.332,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,07 17,00 17,00 1,00 289,00
Numer taryfy celnej na towary: 85447000

Klienci, którzy kupili ten artykuł, kupili także

Podstawki do monitorów
DA-90358
Szklana podstawa monitora powierzchnia: 56x21cmmax. 20kg
Stacje dokujące
DA-70886
Combo Card Reader Hub (USB-C+USB 3.0)1x SD, 1x MicroSD, 1x USB 3.0, grey
Kable krosowe – OM3
DK-2522-02/3
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy SC/SC, dplx, MM 50/125, OM3, LSOH, 2m, turkusowy
Kable instalacyjne - kat. 6A
DK-1614-A-VH-5
Kabel instalacyjny DIGITUS kat.6A, U/UTP, Dca, AWG 23/1, LSOH, 500m, niebieski, szpula
Konwertery mediów
DN-82021-1
k/mediów 10/100Base-TX / 100Base-FX SMSC connector, 1310nm, up to 20km