ASSMANN Group    | 

DIGITUS Światłowodowy kabel krosowy Multimode, OM4, LC / LC

Numer artykułu: DK-2533-01-4
EAN: 4016032308799

Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/LC, dplx, MM 50/125, OM4, LSOH, 1m, fioletowy

Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Opis

FO patch cord, duplex, LC to LC,MM OM4 50/125 µ, 1 m

Szczegóły techniczne

  • Kabel Duplex
  • LSOH
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Średnica kabla 3 mm
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Kolor: RAL 4003
  • Asortyment: Kable krosowe światłowodowe
  • Klasa włókna: OM4
  • Kolor kabla: Fioletowy
  • Liczba połączeń po stronie 1: 2
  • Liczba połączeń po stronie 2: 2
  • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
  • Osłona: Jednokolorowa
  • Powłoka kabla: LS0H
  • Średnica kabla: 3 mm
  • Średnica włókna: 50/125µm
  • Typ kabla: I-VH 2G50/125µ
  • Typ włókna: Wielomodowe
  • Złącze 1: LC
  • Złącze 2: LC
  • Długość: 1 m

Karty techniczne i Certyfikaty

Karta techniczna

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 200 8,00 41,00 41,00 28,00 47.068,00
Opakowanie wewnętrzne 25 1,00 19,00 19,00 12,00 4.332,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,04 17,00 17,00 1,00 289,00
Numer taryfy celnej na towary: 85447000

Klienci, którzy kupili ten artykuł, kupili także

Kable krosowe – OM2
DK-2533-01
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/LC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 1m, pomarańczowy
Kable krosowe – OM3
DK-2533-01/3
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/LC, dplx, MM 50/125, OM3, LSOH, 1m, turkusowy
Akcesoria
CL-19 M06
Śruby montażowe M6 (4szt. w komplecie), srebrne
Półki
TN-19-350-1U-BK
Półka stała 19", 1U, gł. 350 mm, nośność 25 kg, mocowanie w 4 punktach, czarny,śruby i uchwyt w kpl.
Pigtaile
DK-292219-02-APC-7A1
Pigtail światłowodowy 12szt, SC/APC simplex, SM 9/125, OS2, G.657A1, 2m, LSZH, 12 kolorów