ASSMANN Group    | 

DIGITUS mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Numer artykułu: DN-81001
EAN: 4016032305668

Moduł SFP 1.25 Gbps, LC dplx SM LC duplex, singlemode, 1310nm, do 20km

Podłączenie światłowodowe typu plug and play

  • Podłączenie światłowodów typu plug & play umożliwia szybką instalację
  • Przesyła dane w wysokiej jakości i dodatkowo zapewnia maksymalną niezawodność
  • Odległość do 20 km przy maksymalnej szybkości transmisji 1,25 Gbps
  • Temperatura pracy: 0°C ~ 70°C

Opis

Moduły DIGITUS® Mini GBIC (SFP) nadawczo-odbiorcze gwarantują najwyższą jakość i niezawodność. Zarówno od przełącznika do przełącznika, od konwertera do przełącznika, od konwertera do konwertera lub innych, szeroki zakres zastosowania: Szeroka gama modułów DIGITUS® pozwala elastycznie wykorzystywać technologię światłowodową. Zgodność ze standardem MSA (Multi Source Agreement) zapewnia kompatybilność z producentami zewnętrznymi.

Szczegóły techniczne

  • Moduł Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable)
  • Kompatybilny z następującymi producentami: Ubiquiti, Allied Telesis, Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Intellinet, KTI Networks, Level One, PLANET, Tenda, TP-Link, TRENDnet, ZyXEL, ZTE , Avaya , Mikrotik , ENTERASYS, FINISAR, FORCE 10 ,RIVERSTONE , Fortinet
  • Wysoka jakość i najwyższa niezawodność pracy
  • Maksymalna szybkość transmisji danych 1,25 Gb/s
  • Odpowiada standardowi IEEE 802.3z Gigabit
  • Produkt laserowy klasy 1 zgodny z EN 60825-1
  • Łatwa instalacja trybu plug and play
  • Kompatybilność z MSA (Multi Source Agreement)
  • Funkcja hot-plug
  • Złącze: 1 x LC Duplex
  • Długość fali: 1310 nm
  • Moc nadawcza: Minimum -8 dBm, maksimum -3 dBm
  • Czułość odbioru: Minimum -24 dBm
  • Na odległość do 20 km
  • Pasuje do jednomodowego kabla światłowodowego 09/125 µm
  • Bezpieczny mechanizm zatrzaskowy
  • Zasilanie elektryczne 3,3 V
  • Temperatura pracy: 0°C ~ 70°C
  • Typ pracy: Jednomodowy
  • Złącze 3: LC
  • Zasięg transmisji [km]: 20
  • Długość fali: 1310 nm
  • Wsparcie DDM: nie
  • Tryb nadawania: Jednokierunkowy
  • Zgodność z producentem: Uniwersalny (MSA), Cisco
  • Szybkość transmisji Ethernet: Gigabit Ethernet

Zakres dostawy

  • Moduł SFP

Downloads and Certificates

Certyfikaty

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 240 8,50 50,00 29,00 54,50 79.025,00
Opakowanie wewnętrzne 30 1,06 7,00 20,00 30,00 4.200,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,04 9,00 12,00 3,00 324,00
Numer taryfy celnej na towary: 85176200

Klienci, którzy kupili ten artykuł, kupili także

Kable krosowe – OS2
DK-2932-02
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/SC, dp lx, SM 9/125, OS2, LSOH, 2m, żółty
DK-2932-01
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/SC, dp lx, SM 9/125, OS2, LSOH, 1m, żółty