ASSMANN Group    | 

DIGITUS Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, LC / LC

Numer artykułu: DK-2933-01
EAN: 4016032248910

Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/LC, dplx, SM 9/125, OS2, LSOH, 1m, żółty

Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Opis

FO patch cord, duplex, LC to LC,SM OS2 09/125 µ, 1 m

Szczegóły techniczne

  • Kabel Duplex
  • LSOH
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Średnica kabla 3 mm
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Asortyment: Kable krosowe światłowodowe
  • Klasa włókna: OS2
  • Kolor kabla: Żółty
  • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
  • Osłona: Jednokolorowa
  • Średnica włókna: 9/125µm
  • Typ kabla: I-VH 2E9/125µ
  • Typ włókna: Jednomodowe
  • Złącze 1: LC
  • Złącze 2: LC
  • Długość: 1 m

Karty techniczne i Certyfikaty

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 200 8,00 41,00 41,00 28,00 47.068,00
Opakowanie wewnętrzne 25 1,00 19,00 19,00 12,00 4.332,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,04 17,00 17,00 1,00 289,00
Numer taryfy celnej na towary: 85447000

Klienci, którzy kupili ten artykuł, kupili także

Kable krosowe – OS2
DK-2933-03
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/LC, dplx, SM 9/125, OS2, LSOH, 3m, żółty
DK-2933-05
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/LC, dplx, SM 9/125, OS2, LSOH, 5m, żółty
Wtyki modularne
DN-93634
Wtyk modularny RJ45 kat.6A, PoE++ 10GbE, STP, beznarzędziowy (zakręcany), dł.50mm, AWG 26-22
Uchwyty do TV ścienne
DA-90303-1
Uchwyt ścienny pojedynczy 1xLCD max. 27"max. 18kg poziomnica
Kable instalacyjne - kat. 7
DK-1743-VH-1
Kabel instalacyjny DIGITUS kat.7, S/FTP, Dca, AWG 23/1, LSOH, 100m, pomarańczowy