COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Nie, nie wyrażam zgody
  ASSMANN Group    | 

DIGITUS Cisco-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

Numer artykułu: DN-81000-02
EAN: 4016032369943

Moduł SFP 1.25 Gbps, LC dplx MM, CISCO-komp.LC duplex, multimode, 850nm, do 550m

Podłączenie światłowodowe typu plug and play

  • Podłączenie światłowodów typu plug & play umożliwia szybką instalację
  • Przesyła dane w wysokiej jakości i dodatkowo zapewnia maksymalną niezawodność
  • Odległość do 0,55 km przy maksymalnej szybkości transmisji 1,25 Gbps
  • Temperatura pracy: 0°C ~ 70°C

Opis

Moduły DIGITUS® Mini GBIC (SFP) nadawczo-odbiorcze gwarantują najwyższą jakość i niezawodność. Zarówno od przełącznika do przełącznika, od konwertera do przełącznika, od konwertera do konwertera lub innych, szeroki zakres zastosowania: Szeroka gama modułów DIGITUS® pozwala elastycznie wykorzystywać technologię światłowodową. Zgodność ze standardem MSA (Multi Source Agreement) zapewnia kompatybilność z producentami zewnętrznymi.

Szczegóły techniczne

  • Cisco compatible
  • Moduł Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable)
  • Wysoka jakość i najwyższa niezawodność pracy
  • Maksymalna szybkość transmisji danych 1,25 Gb/s
  • Odpowiada standardowi IEEE 802.3z Gigabit
  • Produkt laserowy klasy 1 zgodny z EN 60825-1
  • Łatwa instalacja trybu plug and play
  • Kompatybilność z MSA (Multi Source Agreement)
  • Funkcja hot-plug
  • Connector: 1x LC Duplex
  • 1000Base-SX - For Short Haul
  • Wavelength: 850nm
  • Transmission power: minimum -8 dBm, maximum -3 dBm
  • Sensitivity Receiving Power: Minimum -20 dBm
  • For a Distance of up to 0.55km
  • Suitable for 50/125µm and 62.5/125µm multimode fiber cables
  • Safe fast-locking mechanism
  • Operating temperature: 0 °C ~ 70 °C
  • Mode: Multimode
  • Connector: LC
  • Distance (km): 0.5
  • Wavelength: 850 nm
  • DDM Support: nie
  • Broadcasting Mode: Unidirectional
  • Manufacturer compatibility: Cisco, Universal (MSA)
  • Ethernet speed: Gigabit

Zakres dostawy

  • Moduł SFP

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 240 8,50 50,00 29,00 54,50 79.025,00
Opakowanie wewnętrzne 30 1,06 7,00 20,00 30,00 4.200,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,04 3,10 11,80 9,00 329,22
Numer taryfy celnej na towary: 85176200