ASSMANN Group    | 

Najciekawsze propozycje

10 z 54 wyników
DK-39242-U
Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS 24 wł. SM9/125 G652D, Dca, LSOH, 1500N, czarny,A/I-DQ(ZN)BH
DK-2522-02/3
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy SC/SC, dplx, MM 50/125, OM3, LSOH, 2m, turkusowy
DK-2933-01
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/LC, dplx, SM 9/125, OS2, LSOH, 1m, żółty
DN-96321/3
p/panel św. 12x SC dplx OM3 tacka spawów PG16incl. splice cassette, colored pigtails, couplers
DK-35081/3-U
Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS 8 wł. OM350/125, Dca, LSOH, 1500N, czarny, A/I-DQ(ZN)
DK-39041-U
Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS 4 wł. SM 9/125 G652D, Dca, LSOH, 1500N, czarny, A/I-DQ(ZN)BH
DN-96002-1
adapter ST splx MM, obudowa metalowaceramic sleeve, metal housing, black dust caps
DK-2522-05/3
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy SC/SC, dplx, MM 50/125, OM3, LSOH, 5m, turkusowy
DK-35121-U
Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS 12 wł. OM250/125, Dca, LSOH, 1500N, czarny, A/I-DQ(ZN)
DN-96331/9
FO splice box, 1U, equipped, 12x LC DX, OS2incl. splice cassette, colored pigtails, couplers
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6