COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Nie, nie wyrażam zgody
  ASSMANN Group    | 

Najciekawsze propozycje

10 z 62 wyników
DN-81310
QSFP+ 40G 5m DAC cableAllnet,CISCO,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet
DN-10110
Karta sieciowa przewodowa PCI GigabitLow Profile
DN-95001
Zestaw pasywnych kabli PoE10/100Mbps DC 5.5mm/2.1mm
DN-81101
Moduł SFP 155 Mbps, LC dplx MM, mini GBICLC duplex, multimode, 1310nm, do 2km
DN-81200
Modul SFP 10Gb 850nm MM LC 300mLC Duplex Connector, 850nm, up to 300m
DN-95109
Gigabit Ethernet PoE++ Injector, 802.3btPower pins: 4/5(+),7/8(-) and 3/6(+), 1/2(-), 95W
DN-81000
Moduł SFP 1.25Gbps, LC dplx, multimodeLC duplex, 850nm, do 0,55km
DN-81226
SFP+ 10G DAC Cable 10m, AWG 24Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet,
DN-651108
Przemysłowy 8-portowy przełącznik Gigabit8-port, DIN rail, extended temp. range
DN-82121-1
k/mediów 10/100/1000Base-T / 1000Base-LXSC connector, 1310nm, up to 10km
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7