ASSMANN Group    | 

DIGITUS Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, LC / ST

Numer artykułu: DK-2931-01
EAN: 4016032249337

Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/ST, dplx, SM 9/125, OS2, LSOH, 1m, żółty

Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Opis

FO patch cord, duplex, LC to ST,SM OS2 09/125 µ, 1 m

Szczegóły techniczne

  • Kabel Duplex
  • LSOH
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Średnica kabla 3 mm
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Asortyment: Kable krosowe światłowodowe
  • Klasa włókna: OS2
  • Kolor kabla: Żółty
  • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
  • Osłona: Jednokolorowa
  • Średnica włókna: 9/125µm
  • Typ kabla: I-VH 2E9/125µ
  • Typ włókna: Jednomodowe
  • Złącze 1: LC
  • Złącze 2: ST
  • Długość: 1 m

Karty techniczne i Certyfikaty

Karta techniczna

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 200 13,40 45,00 30,00 35,00 47.250,00
Opakowanie wewnętrzne 10 0,67 37,00 22,00 5,00 4.070,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,07 2,00 20,00 30,00 1.200,00
Numer taryfy celnej na towary: 85447000