ASSMANN Group    | 

DIGITUS Światłowodowy kabel krosowy Multimode OM 3, LC / LC

Numer artykułu: DK-2533-20/3
EAN: 4016032310112

Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/LC, dplx, MM 50/125, OM3, LSOH, 20m, turkusowy

Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Opis

FO patch cord, duplex, LC to LC,MM OM3 50/125 µ, 20m

Szczegóły techniczne

  • Kabel Duplex
  • LSOH
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Średnica kabla 3 mm
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Asortyment: Kable krosowe światłowodowe
  • Klasa włókna: OM3
  • Kolor kabla: Turkusowy
  • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
  • Osłona: Jednokolorowa
  • Średnica włókna: 50/125µm
  • Typ kabla: I-VH 2G50/125µ
  • Typ włókna: Wielomodowe
  • Złącze 1: LC
  • Złącze 2: LC
  • Długość: 20

Downloads and Certificates

Karta techniczna

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 24 48,00 29,00 20,00 5,00 2.900,00
Opakowanie wewnętrzne 1 2,00 29,00 20,00 5,00 2.900,00
Opakowanie jednostkowe 1 2,00 29,00 20,00 5,00 2.900,00
Numer taryfy celnej na towary: 85447000