0 0
COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Jeśli się z tym nie zgadzasz, prosimy tutaj kliknąć.
  ASSMANN Group    | 

Technologia sieci światłowodowej
10 z 12 wyników
Łączniki LWL
DN-96001-1
Adapter ST/ST simplex, ceramiczna ferrula ceramic sleeve, metal housing, yellow dust caps
DN-96002-1
adapter ST splx MM, obudowa metalowa ceramic sleeve, metal housing, black dust caps
DN-96003-1
adapter SC dplx SM, niebieski ceramic sleeve, polymer housing, incl. screws
DN-96004-1
adapter SC dplx MM OM2, kremowy ceramic sleeve, polymer housing, incl. screws
DN-96005-1
adapter SC dplx MM OM3, błękitny ceramic sleeve, polymer housing, incl. screws
DN-96007-1
adapter LC dplx SM, niebieski ceramic sleeve, polymer housing, incl. screws
DN-96008-1
adapter LC dplx MM OM2, szary ceramic sleeve, polymer housing, incl. screws
DN-96009-1
adapter LC dplx MM OM3, błękitny ceramic sleeve, polymer housing, incl. screws
DN-96018-1
adapter SC/SC duplex OM4, kolor RAL 4003 ceramic sleeve, polymer housing, incl. screws
DN-96019-1
adapter LC dplx MM OM4, RAL 4003 ceramic sleeve, polymer housing, incl. screws
  1. 1
  2. 2
10 z 12 wyników