0 0
COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Jeśli się z tym nie zgadzasz, prosimy tutaj kliknąć.
  ASSMANN Group    | 

DIGITUS Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, ST / ST

Numer artykułu: DK-2911-01
EAN: 4016032248330

p/cord św. ST/ST dplx OS2 1,0m żółty SM OS2 09/125 µ, 1 m

Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Opis

FO patch cord, duplex, ST to ST,SM OS2 09/125 µ, 1 m

Szczegóły techniczne

  • Kabel Duplex
  • LSOH
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Średnica kabla 3 mm
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Asortyment: Fiber Optic Patch Cables
  • Klasa włókna: OS2
  • Kolor kabli: żółty
  • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
  • Osłona: jednokolorowy
  • Średnica włókna: 9/125µ
  • Typ: Singlemode
  • Typ kabla: I-VH 2E9/125µ
  • Złącze 1: ST
  • Złącze 2: ST
  • Długość: 1

Pliki do pobrania

Karta techniczna

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 200 10,00 45,00 30,00 35,00 47.250,00
Opakowanie wewnętrzne 10 0,50 40,00 22,00 5,00 4.400,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,05 2,00 20,00 30,00 1.200,00
Numer taryfy celnej na towary: 8544700000