0 0
COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Jeśli się z tym nie zgadzasz, prosimy tutaj kliknąć.
  ASSMANN Group    | 

DIGITUS Światłowodowy kabel krosowy Multimode, OM4, LC / LC

Numer artykułu: DK-2533-10-4
EAN: 4016032308843

p/cord św. LC/LC dplx OM4 10,0m RAL 4003 MM OM4 50/125 µ, 10 m

Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Opis

FO patch cord, duplex, LC to LC,MM OM4 50/125 µ, 10 m

Szczegóły techniczne

  • Kabel Duplex
  • LSOH
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Średnica kabla 3 mm
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Kolor: RAL 4003
  • Asortyment: Fiber Optic Patch Cables
  • Klasa włókna: OM4
  • Liczba połączeń po stronie 1: 2
  • Liczba połączeń po stronie 2: 2
  • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
  • Osłona: jednokolorowy
  • Płaszcz kabla: LSOH
  • Średnica kabla: 3
  • Średnica włókna: 50/125µ
  • Typ: Multimode
  • Typ kabla: I-VH 2G50/125µ
  • Złącze 1: LC
  • Złącze 2: LC
  • Długość: 10

Pliki do pobrania

Karta techniczna

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 40 8,00 18,50 20,00 14,50 5.365,00
Opakowanie wewnętrzne 5 1,00 18,50 20,00 14,50 5.365,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,20 29,50 21,00 3,50 2.168,25
Numer taryfy celnej na towary: 8544700000