COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Nie, nie wyrażam zgody
  ASSMANN Group    | 

Sieci światłowodowe
1 z 1 wyników
Testery
DN-OTDR21
OTDR for Singlemode and Multimode dynamic range 19 dB (850 nm) / 35 dB (1310 nm)
1 z 1 wyników