COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Nie, nie wyrażam zgody
  ASSMANN Group    | 
Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, SC (APC) / SC (APC)

DIGITUS Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, SC (APC) / SC (APC)

Numer artykułu: DK-292SCA2SCA-02
EAN: 4016032308980

p/cord św. SC APC/SC APC dplx OS2 2,0m żółtySM OS2 09/125 æ, 2 m

Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Opis

FO patch cord, duplex, SC (APC) to SC (APC),SM OS2 09/125 µ, 2 m

Szczegóły techniczne

  • Kabel Duplex
  • LSOH
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Średnica kabla 3 mm
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Asortyment: Kable krosowe światłowodowe
  • Klasa włókna: OS2
  • Kolor kabla: Żółty
  • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
  • Osłona: Jednokolorowa
  • Powłoka kabla: LS0H
  • Średnica kabla: 3 mm
  • Średnica włókna: 9/125µm
  • Typ kabla: I-VH 2E9/125µ
  • Typ włókna: Jednomodowe
  • Złącze 1: SC (APC)
  • Złącze 2: SC (APC)
  • Długość: 2 m

Pliki do pobrania

Karta techniczna

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 160 3,20 18,00 19,00 14,00 4.788,00
Opakowanie wewnętrzne 1 0,02 20,00 30,00 1,00 600,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,02 20,00 30,00 1,00 600,00
Numer taryfy celnej na towary: 85447000