COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Nie, nie wyrażam zgody
  ASSMANN Group    | 

DIGITUS Światłowodowy kabel krosowy Multimode, ST / ST

Numer artykułu: DK-2511-01
EAN: 4016032247999

p/cord św. ST/ST dplx OM2 1,0m pomarańczowyMM OM2 50/125 æ, 1m

Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Opis

FO patch cord, duplex, ST to ST,MM OM2 50/125 µ, 1m

Szczegóły techniczne

  • Kabel Duplex
  • LSOH
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Średnica kabla 3 mm
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Asortyment: Fiber Optic Patch Cables
  • Klasa włókna: OM2
  • Kolor kabli: kolor pomarańczowy
  • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
  • Osłona: dwukolorowy
  • Średnica włókna: 50/125µ
  • Typ: Multimode
  • Typ kabla: I-VH 2G50/125µ
  • Złącze 1: ST
  • Złącze 2: ST
  • Długość: 1 m

Pliki do pobrania

Karta techniczna

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 200 10,10 60,00 38,00 32,00 72.960,00
Opakowanie wewnętrzne 25 1,27 18,00 19,50 14,00 4.914,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,05 0,50 20,00 30,00 300,00
Numer taryfy celnej na towary: 85447000