ASSMANN Group    | 

Sieci światłowodowe
10 z 12 wyników
Adaptery światłowodowe
DN-96001-1
Adapter światłowodowy ST/ST, simplex, jednomodowy OS2, ceramiczna ferrula, żółte zaślepki
DN-96002-1
Adapter światłowodowy ST/ST, simplex, wielomodowy MM, ceramiczna ferrula, czarne zaślepki
DN-96003-1
Adapter światłowodowy SC/SC, duplex, jednomodowy OS2, ceramiczna ferrula, niebieski
DN-96004-1
Adapter światłowodowy SC/SC, duplex, wielomodowy OM2, ceramiczna ferrula, beżowy
DN-96005-1
Adapter światłowodowy SC/SC, duplex, wielomodowy OM3, ceramiczna ferrula, błękitny
DN-96007-1
Adapter światłowodowy LC/LC, duplex, jednomodowy OS2, ceramiczna ferrula, niebieski
DN-96008-1
Adapter światłowodowy LC/LC, duplex, wielomodowy OM2, ceramiczna ferrula, beżowy
DN-96009-1
Adapter światłowodowy LC/LC, duplex, wielomodowy OM3, ceramiczna ferrula, błękitny
DN-96018-1
Adapter światłowodowy SC/SC, duplex, wielomodowy OM4, ceramiczna ferrula, różowy
DN-96019-1
Adapter światłowodowy LC/LC, duplex, wielomodowy OM4, ceramiczna ferrula, różowy
  1. 1
  2. 2
10 z 12 wyników