COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Nie, nie wyrażam zgody
  ASSMANN Group    | 

Technika SFP
10 z 30 wyników
Moduły SFP
DN-81200
Modul SFP 10Gb 850nm MM LC 300mLC Duplex Connector, 850nm, up to 300m
DN-81201-01
SFP+ 10G SM 1310nm 10Km with DDM HP-compatibleLC connector, Power dissipation < 1W
DN-81003-01
Moduł SFP 1.25 Gbps, LC splx SM, BiDi, HP-komp.LC Simplex with DDM support, singlemode, do 20km
DN-81005
Moduł SFP 1.25 Gbps, RJ45 miedź10/100/1000Base-T, do 100m
DN-81005-01
Moduł SFP 1.25 Gbps, RJ45 miedź, HP-kompatybilne10/100/1000Base-T, do 100m
DN-81010
Moduł SFP 1.25 Gbps, LC dplx MM, przemysłowyLC Duplex, multimode, 850nm, do 550m
DN-81000-02
Moduł SFP 1.25 Gbps, LC dplx MM, CISCO-komp.LC duplex, multimode, 850nm, do 550m
DN-81101
Moduł SFP 155 Mbps, LC dplx MM, mini GBICLC duplex, multimode, 1310nm, do 2km
DN-81200-01
HP-compatible SFP+ 10G MM 850nm 300m with DDMLC connector, Power dissipation < 1W
DN-81000
Moduł SFP 1.25Gbps, LC dplx, multimodeLC duplex, 850nm, do 0,55km
  1. 1
  2. 2
  3. 3
10 z 30 wyników