COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Nie, nie wyrażam zgody
  ASSMANN Group    | 

DIGITUS Kabel QSFP+ 40G 5 m DAC

Numer artykułu: DN-81310
EAN: 4016032464303

QSFP+ 40G 5m DAC cable Allnet,CISCO,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet

Duża szerokość pasma bez opóźnień i utraty sygnału

  • Kabel QSFP+ 40G 5 m DAC
  • Obsługiwana szybkość transmisji 2,125–41,2 Gbps
  • Kompatybilne marki: Allnet, CISCO, Dell, D-Link, Edimax, Etherwan, Fortinet, Intellinet, KTI Networks, Level One, Netgear, PLANET, Tenda, TP-Link, ZyXEL itd.

Opis

Kable DIGITUS® 40G QSFP+ DAC są wydajnym energooszczędnym rozwiązaniem na bliskie odległości. Są one zgodne z QSFP MSA i IEEE P802.3ba. Wykorzystywane są 4 kanały pełnodupleksowe, a każdy kanał może przesyłać dane z prędkością do 10,3 Gb/s, co daje łączną prędkość 41,2 Gb/s. Kable DIGITUS® 40G QSFP+DAC umożliwiają stosowanie zwiększonego zagęszczenia portów i zmniejszenie kosztów w całym systemie.

Szczegóły techniczne

  • Maksymalna odległość 5 m
  • Obsługiwana szybkość transmisji 2,125–41,2 Gbps
  • Obsługiwane zastosowania: 12,5G Fiber Channel, 10G Fiber Channel, 8G Fiber Channel, 4G Fiber Channel i 2G Fiber Channel
  • Kompatybilne marki: Allnet, CISCO, Dell, D-Link, Edimax, Etherwan, Fortinet, Intellinet, KTI Networks, Level One, Netgear, PLANET, Tenda, TP-Link, ZyXEL itd.
  • Obsługa DDM/DOM
  • Zakres temperatury: 0–70°C
  • Złącza: QSFP
  • Moc: napięcie zasilające + 3,3 V
  • Pobór mocy: <1,5 W
  • Multimode Fiber o długości fali 850 nm
  • DDM Support: nie

Zakres dostawy

  • Kabel QSFP+ 40G 5 m DAC
  • Instrukcja szybkiego uruchomienia

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 150 1,50 48,00 48,00 38,00 87.552,00
Opakowanie wewnętrzne 1 0,01 26,00 26,00 2,00 1.352,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,01 26,00 26,00 2,00 1.352,00
Numer taryfy celnej na towary: 85176200