COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Nie, nie wyrażam zgody
  ASSMANN Group    | 

DIGITUS Przemysłowy gigabitowy konwerter medialny RJ45, SC 20km

Numer artykułu: DN-652102
EAN: 4016032445722

Industrial Gigabit Media Converter10/100/1000BaseT to 1000Base-SX SC, 20km,

Idealne rozwiązanie konwertujące do optycznej transmisji danych

  • Zmienia sygnały sieci przewodowych na sygnały światłowodowe
  • Wysoka jakość i najwyższa niezawodność pracy

Opis

Konwertery medialne DIGITUS® stanowią optymalne rozwiązanie do migracji sygnału światłowodowego. Umożliwia to natychmiastowe zastosowanie technologii światłowodowej i przesyłanie sygnałów na odległość wielu kilometrów bez wymiany całej sieci okablowania. Dzięki rozległemu asortymentowi produktów użytkownicy mogą znaleźć rozwiązania odpowiadające ich potrzebom. Intuicyjna obsługa gwarantuje szybką i prostą instalację. Długoletnie doświadczenie i wszechstronna oferta czynią z firmy DIGITUS® niezawodnego partnera w zakresie technologii sieciowej.

Szczegóły techniczne

  • Zmienia sygnały sieci przewodowych na sygnały światłowodowe
  • Wysoka jakość i najwyższa niezawodność pracy
  • 10/100/1000Base-TX do 1000Base-LX
  • Złącza: 1x RJ45, 1x SC Duplex
  • Zasięg do 20km
  • Długość fali: 1310 nm
  • Jednomodowy dwuwłóknowy
  • Automatyczne wykrywanie kabli – funkcja Auto-MDI/MDI-X
  • Diody LED do diagnostyki oraz kontroli stanu i aktywności
  • Pasuje do kabla światłowodowego 9/125 µm
  • Kompaktowa, wytrzymała obudowa metalowa
  • Znakomite zabezpieczenie przez zwarciami
  • Ochrona odgromowa i zabezpieczenie przed przepięciem
  • Dostępna szyna DIN (szyna montażowa) i montaż ścienny
  • Zasilanie redundantne: 12–56V DC, zasilanie redundantne z ochroną przed przebiegunowaniem
  • Rozszerzony zakres temperatur roboczych od -40°C do +85°C
  • Zdejmowane złącze zaciskowe
  • Stopień ochrony IP40
  • Złącze 1: RJ45
  • Typ pracy: Jednomodowy
  • Złącze 2: SC
  • Zasięg transmisji [km]: 20
  • Wsparcie DDM: nie
  • Zastosowanie w przemyśle: tak
  • Tryb nadawania: Jednokierunkowy
  • PoE Injector: nie
  • Szybkość transmisji Ethernet: Gigabit Ethernet

Zakres dostawy

  • Przemysłowy gigabitowy konwerter medialny RJ45, SC 20km
  • Skrócona instrukcja obsługi

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 20 10,00 45,00 36,00 37,00 59.940,00
Opakowanie wewnętrzne 1 0,50 7,00 18,00 22,00 2.772,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,50 11,50 3,50 8,10 326,03
Numer taryfy celnej na towary: 85176200