COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Nie, nie wyrażam zgody
  ASSMANN Group    | 

DIGITUS Gigabitowy konwerter medialny wielomodowy/jednomodowy SFP

Numer artykułu: DN-82133
EAN: 4016032445753

Gigabit Multimode to Singlemode Media ConverterSFP to SFP, 155Mbps, 1.25Gbps, 850nm, 1310nm (MM),

Idealne rozwiązanie konwertujące do optycznej transmisji danych

  • Proste przejście światłowodowe pomiędzy trybem wielomodowym i jednomodowym
  • Szybka migracja na dużych odległościach

Opis

Konwertery medialne DIGITUS® stanowią optymalne rozwiązanie do migracji sygnału światłowodowego. Umożliwia to natychmiastowe zastosowanie technologii światłowodowej i przesyłanie sygnałów na odległość wielu kilometrów bez wymiany całej sieci okablowania. Dzięki rozległemu asortymentowi produktów użytkownicy mogą znaleźć rozwiązania odpowiadające ich potrzebom. Intuicyjna obsługa gwarantuje szybką i prostą instalację. Długoletnie doświadczenie i wszechstronna oferta czynią z firmy DIGITUS® niezawodnego partnera w zakresie technologii sieciowej.

Szczegóły techniczne

  • Konwersja światłowodowa jednomodowa i wielomodowa
  • 2 x 100/1000Base-X SFP złącze
  • Długość fali: 850 nm, 1310 nm (wielomodowy), 1310 nm, 1550 nm (jednomodowy)
  • Diody LED do diagnostyki oraz kontroli stanu i aktywności
  • Kompatybilne z kablem światłowodowym 50/125 µm, 62,5/125 µm i 100/140 µm (wielomodowy)
  • Kompatybilne z kablem światłowodowym 8,3/125 µm, 8,7/125 µm, 9/125 µm i 10/125 µm (jednomodowy)
  • Temperatura pracy: -10 do 55°C
  • Samodzielny konwerter z zewnętrznym zasilaczem
  • Napięcie wejściowe: 5 V DC
  • Maks. pobór prądu: 1 A
  • Zużycie prądu: 3,5W
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 95 mm x 70 mm x 26 mm
  • Złącze 1: SFP
  • Typ pracy: Wielomodowy -> Jednomodowy
  • Złącze 2: SFP
  • Zasięg transmisji [km]: Zależnie od modułu
  • Zastosowanie w przemyśle: nie
  • Tryb nadawania: Zależnie od modułu
  • PoE Injector: nie
  • Szybkość transmisji Ethernet: Gigabit Ethernet

Zakres dostawy

  • Gigabitowy konwerter medialny wielomodowy/jednomodowy SFP
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Zasilacz

Pliki do pobrania

Instrukcja

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 20 7,00 55,00 39,40 25,40 55.041,80
Opakowanie wewnętrzne 1 0,35 25,00 13,00 5,50 1.787,50
Opakowanie jednostkowe 1 0,35 25,00 13,00 5,50 1.787,50
Numer taryfy celnej na towary: 85176200