ASSMANN Group    | 

Najciekawsze propozycje

100 z 803 wyników
DK-2522-05/3
Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy SC/SC, dplx, MM 50/125, OM3, LSOH, 5m, turkusowy
DK-39041-U
Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS 4 wł. SM 9/125 G652D, Dca, LSOH, 1500N, czarny, A/I-DQ(ZN)BH
DS-55100-1
Extender HDMI do 50m po Cat.6/6a/7 UTP FHD1080p 60Hz HDCP 1.2 z IR, audio (zestaw)
DN-30210-1
Mini adapter Bluetooth V4.0 Class 2 EDR USB 2.0CSR chipset
AK-430400-002-S
Kabel IDE (4pin)/2xSATA (15pin) M/Ż Molex 0,15mzasilania PC
DA-10195
Uniwersalna 4-portowa ładowarka sieciowa 240VTyp C (5-20 V/3 A/60W) 3xUSB A (5V/2.4A) PD czarna
DK-1644-030-R-10
Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.6, S/FTP, AWG 27/7, LSOH, 3m, czerwony, 10szt
DK-35081/3-U
Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS 8 wł. OM3 50/125, Dca, LSOH, 1500N, czarny, A/I-DQ(ZN)BH
AK-320101-100-S
Kabel DVI-D (24+1)/DVI-D (24+1) M/M czarny 10mDVI-D DualLink WQXGA 30Hz
AK-320101-050-S
Kabel DVI-D (24+1)/DVI-D (24+1) M/M czarny 5mDVI-D DualLink WQXGA 30Hz
DN-97649
półka 19" 1U G/700 regul. czarna (RAL9005)44x482x700 mm, adjust. 700-900 mm depth, black
DS-45317
Switch HDMI 5-portowy UHD4K 60Hz HDR HDCP 2.2, audio
AK-340603-000-S
Adapter DP/DVI-I (24+5) M/Ż czarnyDisplayport 1080p 60Hz FHD
DN-97647
1U fixed shelf for 800 mm depth racks44x482x500 mm, adjust. 500-700 mm depth, black
DK-1644-0025-G-10
Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.6, S/FTP, AWG 27/7, LSOH, 0.25m, zielony, 10szt
DN-97609
1U fixed shelf for racks from 400 mm depth45x483x250 mm, up to 15 kg, grey (RAL 7035)
DK-1644-030-BL-10
Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.6, S/FTP, AWG 27/7, LSOH, 3m, czarny, 10szt
DA-70889
11 Port USB-C Dock with SSD Enclosure2x HDMI, DP, 4x USB-A, 2x USB-C, RJ45, AC, M.2 SSD
DN-19 SRV-47U-B-1
Szafa serwerowa stojąca Unique 19" 47U rack 600x1000, drzwi przód perforacja, czarny, 1000kg
DA-90307
Uchwyt ścienny pojedynczy 1xLCD max. 27"max. 15kg uchylno-obrotowy 360° (PIVOT)
DN-170111
UPS UPS Line-Interactive 800VA/480WAVR 4xSCHUKO 3xIEC C13 1xUSB A 1x USB B RJ45
DA-70216
HUB 4-portowy "Spider" USB 2.0 SuperSpeedpasywny, biały
DA-73100-1
Kabel przedłużający USB 2.0 HighSpeed 10mTyp USB A/USB A M/Ż aktywny, czarny 10m
DA-90388
Electric Height Adjustable Desk Frame, Height63-125cm for Tabletop up to 200cm, white
DK-1644-050
Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.6, S/FTP, AWG 27/7, LSOH, 5m, szary, 1szt
DA-90401
Stojak biurkowy podwójny (zacisk) 2xLCD max. 32"max. 2x 8kg uchylno-obrotowy czarny
AK-340306-020-S
Kabel DP/DVI-D (24+1) M/M z zatrzaskiem czarny 2mDisplayport 1080p 60Hz FHD
DS-72210-1US
Konsola modularna 17'' TFT KVM 1 port z touchpadwith 1 port KVM, US keyboard, RAL 9005 black
AK-610100-030-E
Kabel DSUB9/DSUB9 Ż/Ż null-modem szary 3mRS232
DN-81000
Moduł SFP 1.25Gbps, LC dplx, multimodeLC duplex, 850nm, do 0,55km
DA-71901
Kamera internetowa Full HD 1080p 30Hz autofokus szeroki kąt widzenia 90° USB A 2.0
DA-90361
Stojak biurkowy pojedycz (zacisk) 1xLCD max. 27"max. 8kg uchylno-obrotowy 360° (PIVOT)
AK-300105-018-E
Kabel USB A/USB B M/M szary 1,8mUSB 2.0 HighSpeed
DS-33003
Kontroler RS232 PCI 2xDB9Low Profile, Chipset: MCS9865
DA-90505
Maskownica organizer do okablowania (kręgosłup) regulowana elastyczna 1.3m czarna
AK-330300-020-S
Kabel adapter HDMI 1.4 High Speed 1080p60Hz FHD HDMI A/DVI-D (18+1) M/M czarny 2m
DN-19 09-U-EC
Szafa sieciowa wisząca DYNAmic 19" 9U rack 600x450, drzwi szyba, szary, niedzielona, złożona, 60kg
AK-320108-030-S
Kabel DVI-D (24+1)/DVI-D (24+1) M/M czarny 3mDVI-D DualLink WQXGA 30Hz
DN-19 FAN-4-B-N
Panel wentylacyjny 19'' DIGITUS: Basic, Hyper, Unique, 4 x wentylator, termostat, czarny
DN-81226
SFP+ 10G DAC Cable 10m, AWG 24Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet,
DK-1512-030
Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.5e, U/UTP, AWG 26/7, PVC, 3m, szary, 1szt
DS-55122
Extender HDMI do 120m po Cat.5e/6 UTP lub IP UHD 4K 30Hz HDCP 1.4 z audio (zestaw)
AK-340100-100-S
Kabel DP/DP M/M z zatrzaskami czarny 10mDisplayPort 1080p 60Hz FHD
DN-19 20-U
Szafa sieciowa wisząca Unique 19" 20U rack 600x450, drzwi szyba, szary, niedzielona, złożona, 100kg
DA-90382
Ergonomiczna nakładka na biurkopowierzchnia robocza: 795x540mm regulowana
DA-73104
Kabel przedłużający USB 3.0 SuperSpeed 5mTyp USB A/USB A M/Ż aktywny, czarny 5m
DA-70220
HUB 4-portowy USB 2.0 HighSpeedaktywny, czarno-srebrny
DN-19 FAN-2-WM-T
panel went. 2xW term. sufit szary2 fans, thermostat, switch, grey (RAL 7035)
AK-510200-050-S
Audio extension cable, stereo 3.5mm5.00m, CCS, 2x0.10/10, shielded, M/F,
DN-91424
Panel krosowy high density 19" 48x keystone, ekranowany, 1U, czarny, prowadnica kabli,pola opisowe
DK-1511-005
Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.5e, U/UTP, AWG 26/7, PVC, 0.5m, szary, 1szt
DN-19 FAN-6-SRV-B
panel went. 6xW term. sufit czarny Unique Server6 fans, thermostat, switch, black (RAL 9005)
DK-1511-010
Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.5e, U/UTP, AWG 26/7, PVC, 1m, szary, 1szt
DA-70200-1
Adapter USB 2.0 do SSD/HDD 2.5"/3.5" IDE/SATA IIUSB 2.0 to 40pol IDE and SATA
DA-70155-1
Adapter USB 1.1 do RS232 (DB9)z kablem USB A M/Ż 80cm
DN-19 12U-6/6
Szafa sieciowa wisząca Unique 19" 12U rack 600x600, drzwi szyba, szary, niedzielona, złożona, 100kg
AK-320101-030-S
Kabel DVI-D (24+1)/DVI-D (24+1) M/M czarny 3mDVI-D DualLink WQXGA 30Hz
AK-400102-003-R
SATA connection cable, L-type, w/ latchF/F, 0.3m, straight,
DN-19 TRAY-2-1000SW
półka wysuw. 19" 1U G/720 czar44x483x720 mm, up to 65 kg, black (RAL 9005)
DK-39242-U
Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS 24 wł. SM 9/125 G652D, Dca, LSOH, 1500N, czarny,A/I-DQ(ZN)BH
DN-19 07-U-EC-SW
Szafa sieciowa wisząca DYNAmic 19" 7U rack 600x450, drzwi szyba, czarny, niedzielona, złożona, 60kg
AK-340419-002-S
Kabel miniDP/HDMI+DVI-I+VGA M/Ż czarny 0,20mDisplayport 4K 30Hz UHD / 1080p 60Hz FHD
DN-170076
UPS Line-Ineractive LCD, 2000VA/1200W2x12V/9Ah, AVR, 4xSCHUKO, USB, RS232, RJ45
AK-320100-030-S
Kabel DVI-D (18+1)/DVI-D (18+1) M/M czarny 3mDVI-D SingleLink 1080p 60Hz FHD
DK-1511-030
Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.5e, U/UTP, AWG 26/7, PVC, 3m, szary, 1szt
DN-170074
UPS Line-Ineractive LCD, 1000VA/600W2x12V/7Ah, AVR, 4xSCHUKO, USB, RS232, RJ45
DN-19 16-U
Szafa sieciowa wisząca Unique 19" 16U rack 600x450, drzwi szyba, szary, niedzielona, złożona, 100kg
AK-300309-002-S
Kabel microUSB B/USB A M/Ż OTG czarny 0,2mUSB 2.0 HighSpeed
DA-70229
HUB 10-portowy USB 2.0 HighSpeedaktywny, czarno-srebrny
DA-70241-1
HUB 7-portowy USB 3.0 SuperSpeed, aktywnyaktywny, aluminium
DB-340301-020-S
DisplayPort adapter cable, DP - DVI (24+1)M/M, 2.0m, w/interlock, DP 1.1a compatible,
AK-340304-020-W
Kabel miniDP/HDMI A M/M biały 2mDisplayport 1.2 4K 60Hz UHD
DB-340409-001-S
DisplayPort adapter cable, DP - DVI (24+5)M/F, 0.15m,w/interlock, DP 1.1a compatible,
DK-1644-010-WH-10
Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.6, S/FTP, AWG 27/7, LSOH, 1m, biały, 10szt
DN-19 12-U-S-1
Szafa sieciowa wisząca 19" 12U rack 540x400, drzwi szyba, szary, niedzielona, niezłożona, 60kg
AK-340105-100-S
Kabel DP/DP M/M z zatrzaskami czarny 10mDisplayport 4K 60Hz UHD
DS-55121
Jednostka zdalna HDMI do DS-551201080p 60Hz do 120m po Cat.5e UTP
DK-1644-005-BL-10
Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.6, S/FTP, AWG 27/7, LSOH, 0.5m, czarny, 10szt
AK-300105-010-S
Kabel USB A/USB B M/M czarny 1mUSB 2.0 HighSpeed
AK-440114-012-S
Kabel Euro (CEE 7/16)/IEC C7 M/Ż czarny 1,2mzasilający
DN-81310
QSFP+ 40G 5m DAC cableAllnet,CISCO,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet
DK-1512-300
Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.5e, U/UTP, AWG 26/7, PVC, 30m, szary, 1szt
DA-90368
Przenośny stojak na laptop 11" i 15"5 kątów regulacji, czarny
DA-70242-1
HUB 4-portowy USB 3.0 SuperSpeed z Typ C PDaktywny, aluminium
DK-1644-A-0025
Kabel krosowy (patch cord) RJ45-RJ45, kat.6A, S/FTP, AWG 26/7, LSOH, 0.25m, szary, 1szt
DB-340404-001-W
DisplayPort adapter cable, mini DP - HDMI type AM/F, 0.15m, DP 1.1a,
AK-310100-018-E
Kabel DSUB15/DSUB15 M/M szary 1,8mVGA 1080p 60Hz FHD
DN-13003-2
Serwer wydruku/Print server 1xUSB 2.0, 1xRJ45Fast Ethernet 10/100Mbps
DN-97602
org. kablowy W/40xG/60 czarny5x cable rings 40x60 mm, color black (RAL 9005)
AK-300102-018-E
Kabel USB A/USB B M/M szary 1,8mUSB 2.0 HighSpeed
DS-51000-1
Moduł IP do KVM DS-23x00-2 i konsol DS-7221xfor DS-23200-2, DS-23300-3, remote control
DN-97663
org. kablowy szczotka uchw. alumin. W44xG72 czarny4x uchwyty aluminiowe, 44x72 mm, czarny (RAL 9005)
DN-91411
Panel krosowy modularny 19" 24x keystone, ekranowany, 1U, czarny, prowadnica kabli, pola opisowe
DN-19 32U-8/8-DB
Szafa sieciowa stojąca DYNAmic Basic 19" 32U rack 800x800, drzwi przód szyba, czarny, 600kg
DK-1613-VH-305
Kabel instalacyjny DIGITUS kat.6, U/UTP, Eca, AWG 23/1, LSOH, 305m, fioletowy, karton
AK-300100-030-S
Kabel USB A/USB A M/M czarny 3mUSB 2.0 HighSpeed
AK-330114-030-S
Kabel połączeniowy HDMI 1.4 High Speed Ethernet 1080p60Hz FHD HDMI A/HDMI A M/M czarny 3m
DN-651108
Przemysłowy 8-portowy przełącznik Gigabit8-port, DIN rail, extended temp. range
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9