0 0
COOKIE_NOTE_CLOSE Ten sklep online korzysta z plików cookies dla optymalnej atmosfery podczas robienia zakupów. Podczas tej czynności zostają przykładowo zapisane na Waszym komputerze informacje sesyjne albo ustawienia języka. Bez plików cookies zakres funkcyjne sklepu online jest ograniczony. Tak, wyrażam zgodę / Jeśli się z tym nie zgadzasz, prosimy tutaj kliknąć.
  ASSMANN Group    | 

NOWE PRODUKTY

Uniwersalny podwójny stojak na monitory
Uniwersalny pojedynczy uchwyt na monitor z zamocowaniem zaciskowym
Rozgałęźnik Ultra Slim HDMI, 1 x 2, 4K / 60 Hz
1 x gniazdo ładowania dla smartfonów/tabletów z 2 x USB A, 1 x USB Type-C™, 3100 mA, UP
Elastyczne prowadzenie kabli z regulowaną długością
Uniwersalny pojedynczy uchwyt na monitor ze sprężyną gazową, do montażu ściennego
Przełącznik matrycowy HDMI® 4K / 60 Hz (4x2) z funkcją Audio-Extraktor
Uniwersalna stacja dokująca USB-C™, 8-portowa
USB-C™ – kabel HDMI® wideo adapter, UHD 4K / 30 Hz
Rozdzielacz HDMI®, 1 x 4, 4K / 60 Hz z downscalerem
Karta M.2 NGFF / NVMe SSD PCI Express 3.0 (x4) Add-On
Stacja dokująca USB-C™ 10-w-1 z klawiaturą
Karta SATA III RAID PCI Express Add-On 2.5" HDD / SSD, 2 porty
Rozdzielacz HDMI®, 1 x 2, 4K / 60 Hz z downscalerem
Uniwersalny podwójny uchwyt kolumnowy na monitory
Gniazdo zabezpieczające do montażu podtynkowego z 1x USB Type-C™, 1x USB A
Zarządzanie okablowaniem, obudowa S
Karta PCIe, USB Typu C™ + USB-A
Stacja dokująca USB-C™ z bezprzewodowym przedłużaczem wideo (nadajnik + odbiornik), 8-portowa
Rozdzielacz HDMI®, 1 x 8, 4K / 60 Hz z downscalerem
Karta M.2 NVMe SSD PCI Express 3.0 (x16) Add-On
Uniwersalny podwójny uchwyt na monitor z zamocowaniem zaciskowym
Rozgałęźnik Ultra Slim HDMI®, 1 x 4, 4K / 60 Hz
Rama stołu z elektryczną regulacją wysokości, konstrukcja kątowa 120°
Listwa zasilająca PDU 19" RACK 6xTyp E, 1.8m 1xSchuko, 16A, wł./wył., aluminiowa
Zaślepka pustych portów światłowodowych
Moduły mini GBIC (SFP) kompatybilne z HP, 1,25 Gb/s, 20 km, z funkcją DDM
Kabel połączeniowy CAT 6 U/UTP - LSZH
Plug&View OptiPan
Kabel połączeniowy USB Type-C™, OTG, Type-C™ do A
Łącznik wtykowy SC / SC, jednomodowy
ednet, przewód przyłączeniowy USB 2.0, typ A do mikro B, 1,0 m
Szafka ścienna serii Dynamic Basic – 600 x 450 mm (szer. x gł.)
Kabel krosowy CAT 6 S/FTP
Czujnik ruchu .smart home
Kabel krosowy CAT 5e U/UTP
Szyny ekwipotencjalizacyjne, 820 mm
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, LC / LC
mini GBIC (SFP) Module, 155 Mbps, 2km
Kabel krosowy CAT 6A U/UTP
Zestaw bezprzewodowego przedłużacza sygnału HDMI®, 30 m
Szafka ścienna IP55 – do użytku na zewnątrz – 600 x 450 mm (szer. x gł.)
Kabel krosowy CAT 6A S/FTP
Flat telephone installation cable
Sygnał alarmowy .smart home przeznaczony do strefy wewnętrznej
Kabel przyłączeniowy DisplayPort
Kabel instalacyjny ze skrętką 2-żyłową CAT 5e U-UTP
Dwuportowy regenerator Gigabit 4PPoE o mocy 60 W
Bidirectional Gigabit Media Converter, RJ45 / SC
Adapter kablowy USB Type-C™, Type-C™ na micro B
Konsola modułowa z monitorem TFT o przekątnej 17″ (43,2 cm), 1-portowym przełącznikiem KVM & touchpadem, klawiatura francuska
Cat.7 S/FTP burial installation cable, 100 m, simplex, PE
Kabel przyłączeniowy USB 2.0
Szafa SOUNDproof 483 mm (19")
Wysuwana półka do stałego montażu na przednich profilach montażowych 483 mm (19")
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, OM4, SC / SC
Plug&View OptiVision Pro
45x45 mm Face Plate for Trunking
Panel światłowodowy, z wyposażeniem, SC, OM3
Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, LC / ST
Kabel SFP + 10G 7m DAC
Kabel danych /ładowania USB iPhone® Lightning, biały
Konsola modułowa z monitorem TFT o przekątnej 17″ (48,3 cm), 16-portowym przełącznikiem KVM Cat. 5 & touchpadem, klawiatura amerykańska
Światłowodowy kabel krosowy, E2000 (8° APC) na SC (PC), jednomodowy
Dwuportowa karta sieciowa 10G SFP PCIe
Gniazdo wtykowe z 2 portami USB
Sygnał alarmowy .smart home przeznaczony do strefy zewnętrznej
Światłowodowy kabel krosowy Multimode OM 3, LC / SC
Przemysłowy gigabitowy konwerter medialny RJ45, SFP
Cisco-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

ROZWIĄZANIA
zapoznaj się naszymi kompletnymi rozwiązaniami

  PRZEJDŹ DO ROZWIĄZAŃ

HIGHLIGHTS - nasze rekomendacje

Światłowodowy kabel krosowy Multimode OM 3, LC / LC
Podwójny uchwyt monitora
Kabel przyłączeniowy DVI
Kabel instalacyjny ze skrętką 2-żyłową Cat 6 F-UTP
10-calowy 8-portowy przełącznik Gigabit Ethernet PoE
Karta sieciowa Gigabit Ethernet PCI
Szafa serwerowa serii Unique – 600 x 1000 mm (szer. x gł.)
Installation Cable Indoor/Outdoor A/I-DQ (ZN) BH 9/125µ OS2, 4 fibers, CPR Dca, LSZH
Kabel krosowy CAT 6 S/FTP
Kabel krosowy CAT 6 U/UTP
Uniwersalny światłowodowy kabel instalacyjny, OM4
Konsola modułowa z monitorem TFT o przekątnej 17″ (43,2 cm), 8-portowym przełącznikiem KVM & touchpadem, klawiatura amerykańska
Kabel przyłączeniowy DVI
Rozgałęźnik 4K HDMI, 1x2
Kabel krosowy CAT 6A S/FTP
Kabel przyłączeni. audio, stereo
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, OM4, LC / LC
Odbiornik do zestawu bezprzewodowego rozdzielacza / regeneratora HDMI® o zasięgu 100 m
Gigabit Media Converter, RJ45 / SC
4 porty gigabitowe PoE+ wzmacniacz sygnału
Kabel krosowy CAT 6A S/FTP
Zestaw przedłużacza sygnału wideo 4K HDMI KVM, HDBaseT™, 4K/30 Hz
Zarządzanie okablowaniem, obudowa L
4 porty USB 3.0, karta PCI Express
Aktywny przedłużacz kabla Digitus USB 2.0
Kabel przyłączeniowy USB
Przedłużacz audio, stereo
Zarządzanie okablowaniem, obudowa S
Repeater USB 2.0, DIGITUS®
Szafa serwerowa serii Unique – 800 x 1000 mm (szer. x gł.)
Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, SC / SC
Kabel krosowy CAT 5e U/UTP
Emulator 4K HDMI EDID
Kabel SFP + 10G 7m DAC
Ultra Slim uchwyt ścienny do telewizora, 70"
Adapter USB Type-C™ na HDMI + VGA
Szafka ścienna IP55 – do użytku na zewnątrz – 600 x 450 mm (szer. x gł.)
Przełącznik 4K HDMI Matrix (4x2) z ekstraktorem audio
Kabel krosowy CAT 5e U/UTP
Elastyczne prowadzenie kabli z regulowaną długością
Aktywny kabel przedłużacz USB 3.0, 15 m
Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, SC / SC
Europejski przewód połączeniowy do sieci elektrycznej
Półka do montażu stałego w szafach 483 mm (19")
Karta interfejsu równoległego DIGITUS 1 x, PCIe
Klimatyzator dachowy do zmiennej instalacji 483 mm (19")
Uniwersalny uchwyt do montażu pojedynczego monitora
Listwa zasilająca z profilem aluminiowym i zabezpieczeniem przeciążeniowym, 7 gniazdek z zestykiem ochronnym, przewód zasilający o długości 2 m z wtyczką z zestykiem ochronnym
16-portowy przełącznik Fast Ethernet N-Way
Wysokość regulowana za pomocą napędu elektrycznego, ruchoma rama zmiany pozycji
Uniwersalny uchwyt ścienny z możliwością obrotu w poziomie
Zestaw HDMI Extender Splitter Set, 1x2
Aktywny przedłużacz kabla Digitus USB 3.0
Kabel krosowy CAT 5e U/UTP
Przedłużacz USB 3.0
Światłowodowy kabel krosowy Multimode, OM4, LC / LC
Karta sieciowa Gigabit SFP PCI Express
Zestaw do przedłużania sygnału HDMI, Full HD, 130 m
Konwerter Micro HDMI na VGA
24-portowy przełącznik Fast Ethernet N-Way
Installation Cable Indoor/Outdoor A/I-DQ (ZN) BH 50/125µ OM4, 24 fibers, CPR Dca, LSZH-1
Szafka ścienna serii Unique – 600 x 450 mm (szer. x gł.)
Kabel przyłączeniowy SATA




DIGITUS® - Twoja marka dla zrównoważonej technologii
Szukasz produktów wysokiej jakości, które można w sprytny sposób ze sobą łączyć? DIGITUS® oferuje Państwu szeroki wachlarz wyznaczających trendy technologii, z najlepszym stosunkiem jakości do ceny, dostępnych bezpośrednio w naszym sklepie. Od ponad 25 lat, ASSMANN oferuje doskonały asortyment produktów z zakresu technologii sieciowych, informatycznych i budowlanych, jak również zaawansowane rozwiązania biurowe i AV. Dzięki naszemu nowoczesnemu centrum logistycznemu możemy szybko i wygodnie dostarczyć wybrane produkty bezpośrednio pod wskazany adres - na całym świecie.

Szeroka oferta kompatybilnych ze sobą produktów
DIGITUS® to starannie wyselekcjonowane portfolio produktów, które są ze sobą kompatybilne. Wszystkie informacje oraz szczegóły techniczne opisujące nasze produkty pozwolą Państwu dokonać właściwego wyboru.

Szafy sieciowe i serwerowe
Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo rozwiązanie wolnostojące czy naścienne - DIGITUS® oferuje szeroką gamę stabilnych szaf sieciowych i serwerowych, w różnych rozmiarach wraz z pełną gamą niezbędnych akcesoriów tak, by mogli Państwo wdrożyć technologię sieciową dopasowaną do indywidualnych wymagań.

Technologia sieci miedzianych
Okablowanie miedziane jest technologią stosowaną do łączenia stacji roboczych z siecią komunikacyjną. Zastosowanie komponentów miedzianych w poziomej sekcji okablowania oferuje również korzyści wynikające z możliwości Power-over-Ethernet (PoE). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi komponentami okablowania i odpowiednimi akcesoriami dla Twojej infrastruktury sieciowej.

Technologia sieci światłowodowej
Pionowe okablowanie światłowodowe jest domyślnie najlepszym sposobem na połączenie serwerów i innego sprzętu informatycznego w celu stworzenia szkieletu sieci. Technologia światłowodowa jest szeroko stosowana w sytuacji, gdy wymagana jest transmisja na duże odległości, z większą przepustowością (prędkością transmisji danych). W celu uzyskania optymalnego rozwiązania, należy połączyć kable instalacyjne DIGITUS® z naszymi patch panelami światłowodowymi i miedzianymi przy wykorzystaniu pełnej gamy kabli krosowych.
Aktywne komponenty sieciowe
W naszym sklepie znajdą Państwo przełączniki, konwertery, karty, adaptery i wiele innych elementów do aktywnego okablowania. DIGITUS® oferuje odpowiednie akcesoria do rozbudowy technologii Power-over-Ethernet, takie jak splittery PoE, zasilacze PoE i przedłużacze PoE.

Kable i adaptery
DIGITUS® posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów do zastosowań wideo, audio i USB, do zasilania i podłączania różnego typu urządzeń. Na szczególną uwagę zasługuje rodzina produktów USB typu C™. Dla interfejsu przyszłości oferujemy kable ładowania, kable i adaptery do transmisji danych, jak również stacje dokujące z maksymalnie 12 różnymi portami.

Rozwiązania Audio/Wideo
W naszym sklepie internetowym DIGITUS® można znaleźć przedłużacze, konwertery, rozdzielacze, przełączniki oraz inne rozwiązania audio-video. Nasze extendery umożliwiają transmisję sygnału za pomocą wielu technologii, takich jak HDBaseT, IP, włókna światłowodowe, a także z wykorzystaniem sieci bezprzewodowych lub okablowania LAN. Dzięki naszemu asortymentowi mogą Państwo przesyłać sygnały multimedialne o wysokiej rozdzielczości, na duże odległości i bez utraty jakości.

Ergonomia w miejscu pracy
Ergonomicznie zaprojektowane miejsce pracy jest kluczem do lepszego samopoczucia i wyższej wydajności pracowników. Dlatego DIGITUS® opracował idealne rozwiązania dla firm - dedykowane do ergonomicznego wyposażenia stanowisk pracy - od ram biurkowych o regulowanej wysokości, po praktyczne uchwyty na monitory, podnośniki monitorów i użyteczne narzędzia do zarządzania okablowaniem.  

Akcesoria komputerowe i biurowe
W sklepie DIGITUS® znajdą Państwo inteligentny sprzęt dla swoich urządzeń peryferyjnych. Obejmuje on komponenty USB i WLAN, karty IO, serwery sieciowe i serwery druku, jak również akcesoria do notebooków i dysków twardych. Bogatą ofertę uzupełniają ponadto różnego rodzaju akcesoria montażowe, urządzenia wejściowe, niszczarki dokumentów i laminatory.