ASSMANN Group    | 

DIGITUS QSFP+ 40G 2 m DAC cable

Numer artykułu: DN-81308
EAN: 4016032464280

QSFP+ 40G 2m DAC cableAllnet,CISCO,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet

Duża przepustowość bez opóźnień i utraty sygnału

  • Kabel DAC QSFP+ 40G 2 m
  • Obsługiwana prędkość przesyłu danych 2,125–41,2 Gb/s
  • Zgodne marki: Allnet, CISCO, Dell, D-Link, Edimax, , Etherwan, Fortinet, Intellinet, sieci KTI, Level One, Netgear, PLANET, Tenda, TP-Link, ZyXEL itd.

Opis

Kable DIGITUS® 40G QSFP+ DAC to wysokowydajne, energooszczędne łącze bliskiego zasięgu, które obsługuje kanały światłowodowe. Są one zgodne z QSFP MSA i IEEE P802.3ba. Wykorzystywane są cztery kanały full-duplex, przy czym każdy kanał może przesyłać dane z szybkością do 10,3 Gb/s, co zapewnia zagregowaną szybkość 41,2 Gb/s. Kable DIGITUS® 40G QSFP+ DAC zapewniają zwiększoną gęstość portów i oszczędność kosztów w całym systemie.

Szczegóły techniczne

  • Maksymalna odległość 2 m
  • Obsługiwana prędkość przesyłu danych 2,125–41,2 Gb/s
  • Obsługiwane zastosowania: Kanał światłowodowy 12,5G, kanał światłowodowy 10G, kanał światłowodowy 8G, kanał światłowodowy 4G i kanał światłowodowy 2G
  • Obsługa DDM/DOM
  • Zakres temperatur: 0 to +70 °C
  • Złącza: QSFP
  • Gniazdo zasilania: napięcie zasilające +3,3 V
  • Pobór mocy: <1,5 W
  • Długość fali 850 nm wielomodowe włókno światłowodowe
  • Wsparcie DDM: nie

Zawartość opakowania

  • Kabel DAC QSFP+ 40G 2 m
  • Przewodnik szybkiego startu

Karty techniczne i Certyfikaty

Certyfikaty

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 150 1,50 48,00 48,00 38,00 87.552,00
Opakowanie wewnętrzne 1 0,01 26,00 26,00 2,00 1.352,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,01 26,00 26,00 2,00 1.352,00
Numer taryfy celnej na towary: 85176200