ASSMANN Group    | 

DIGITUS Światłowodowy kabel krosowy Multimode, LC / ST

Numer artykułu: DK-2631-01
EAN: 4016032249214

Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/ST, dplx, MM 62.5/125, OM1, LSOH, 1m, pomarańczowy

Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Opis

FO patch cord, duplex, LC to ST,MM OM1 62.5/125 µ, 1 m

Szczegóły techniczne

  • Kabel Duplex
  • LSOH
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Średnica kabla 3 mm
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Asortyment: Kable krosowe światłowodowe
  • Klasa włókna: OM1
  • Kolor kabla: Pomarańczowy
  • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
  • Osłona: Dwukolorowa
  • Średnica włókna: 62,5/125µm
  • Typ kabla: I-VH 2G62,5/125µ
  • Typ włókna: Wielomodowe
  • Złącze 1: LC
  • Złącze 2: ST
  • Długość: 1

Downloads and Certificates

Karta techniczna

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 200 9,40 60,50 37,00 31,50 70.512,75
Opakowanie wewnętrzne 25 1,18 17,50 19,50 14,00 4.777,50
Opakowanie jednostkowe 1 0,05 1,50 20,50 30,00 922,50
Numer taryfy celnej na towary: 85447000