ASSMANN Group    | 
Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, SC (APC) / SC

DIGITUS Światłowodowy kabel krosowy jednomodowy, SC (APC) / SC

Numer artykułu: DK-292SCA2SC-01
EAN: 4016032309031

Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy SC APC/SC, dplx, SM 9/125, OS2, LSOH, 1m, żółty

Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Opis

Szczegóły techniczne

  • Kabel Duplex
  • LSOH
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Średnica kabla 3 mm
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Asortyment: Kable krosowe światłowodowe
  • Klasa włókna: OS2
  • Kolor kabla: Żółty
  • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
  • Osłona: Jednokolorowa
  • Powłoka kabla: LS0H
  • Średnica kabla: 3
  • Średnica włókna: 9/125µm
  • Typ kabla: I-VH 2E9/125µ
  • Typ włókna: Jednomodowe
  • Złącze 1: SC (APC)
  • Złącze 2: SC
  • Długość: 1

Downloads and Certificates

Karta techniczna

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 200 11,30 18,00 19,00 14,00 4.788,00
Opakowanie wewnętrzne 1 0,06 1,00 21,00 29,00 609,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,06 1,00 21,00 29,00 609,00
Numer taryfy celnej na towary: 85447000