ASSMANN Group    | 

DIGITUS Światłowodowy kabel krosowy Multimode, LC / LC

Numer artykułu: DK-2533-05
EAN: 4016032249061

Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/LC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 5m, pomarańczowy

Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Opis

FO patch cord, duplex, LC to LC,MM OM2 50/125 µ, 5 m

Szczegóły techniczne

  • Kabel Duplex
  • LSOH
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Średnica kabla 3 mm
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Asortyment: Kable krosowe światłowodowe
  • Klasa włókna: OM2
  • Kolor kabla: Pomarańczowy
  • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
  • Osłona: Jednokolorowa
  • Średnica włókna: 50/125µm
  • Typ kabla: I-VH 2G50/125µ
  • Typ włókna: Wielomodowe
  • Złącze 1: LC
  • Złącze 2: LC
  • Długość: 5 m

Downloads and Certificates

Karta techniczna

Logistyka

  Liczba
(sztuki)
Waga
(kg)
Głębokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
cm³
Zewnętrzne opakowanie zbiorcze 80 7,90 60,50 37,00 31,50 70.512,75
Opakowanie wewnętrzne 10 0,98 18,00 19,50 14,00 4.914,00
Opakowanie jednostkowe 1 0,10 2,00 20,00 30,00 1.200,00
Numer taryfy celnej na towary: 85447000